Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Világhódítás a H1N1 vakcinákba...

Világhódítás a H1N1 vakcinákban "lévő" chipekkel o. O?

Figyelt kérdés

Ezt a viszonylag érdekes és megdöbbentő szöveget itt találtam a gyakori kérdések.hu-n... nem tudom magamban hová tenni... nagyjából arról szól hogy a H1N1 vakcinákban kis mikrochipek vannak, amikkel legrosszabb esetben ölni tudnak, de van még sok egyéb más a cikkben.

Nagyon érdekelne a véleményetek hogy ez valami hülye kitaláció, mert ahogy elnézem kicsit erőltetett a szöveg, és pl engem is elsőre nagyon be etettek vele...de tényleg nemtudom hogy most ebből mi igaz.


Szóval itt a link, PDF-es link... olvasó ajánlott hozzá.


[link]


2009. szept. 13. 20:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... én is így látom amúgy, ahogy írtátok..
2009. szept. 13. 22:07
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Én úgyvagyok vele hogy ez szerintem is kamu bár énszerintem maga a H1N1 nem egy közönséges vírus, szerintem ezt emberek fejlesztették ki és azért hogy majd oltóanyagot jó pénzért eladhassanak a világ valamennyi országába,most jóljön nekik a pénz a válság közepette,nemde?...Én azokat tartom idiótának aki úgy táncol ahogy a média fütyül és vakon megbíznak bármiben is és egyáltalán nincs bennük óvatosság...Mégha most nem de valamikor lesz valami szerintem,mostanság túl sok a véletlen...
2009. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a baj ezzel az elmélettel, hogy technikailag nem kivitelezhető. Mai technikával meg lehetne csinálni, hogy chipeket injekcióval juttassanak a szervezetbe. Hanem az a baj, hogy _nincs értelme_. Az APEH eddig is megtalált, ha zaklatni akart. Mikrochip nélkül. A világ- és egyéb uralomhoz nem kellenek mikrochipek.
2009. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
egyre jobban elgondolkodtat... de szerintem is kamu lehet...
2009. szept. 14. 15:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt még a Kuruc.info sem hiszi el,pedig ők nagyon figyelnek a zsidó világuralmi törekvésekre!:DDD
2009. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
xDDDD
2009. szept. 16. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!