Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Mester kiadó nem hagy békén...

Tomikaf1 kérdése:

A Mester kiadó nem hagy békén mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
úgy kezdödöt hogy rendeltem tölünk valamit az összes csekket fizetem 3 évig és lemondtam és most 2013-február 5 körül kaptam egy levelet hogy elmaradt 1 db csekkem de ellenöriztem és nem is hagytam ki egy csekket sem.Telefonáltam nekik állitolag 4000 Ft és a csekken 12 000 ft szerepelt ök azt mondták hogy kamat de mire föl? és most perel fenyegetnek Mit TEGYEK ????? (légyszi csak NORMÁLIS választ) köszi
2013. febr. 21. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
fogadj ügyvédet
2013. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha meg van a csekk, akkor fénymásold le, szkenneld be és küldd el a kiadó részére, nekem is többször így kellett tennem pl. a Vízművek felé, de elfogadták.
2013. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg vannak a csekkek, akkor ne foglalkozz velük.

Esetleg küld el fénymásolva.

2013. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak az a baj hog már nincsenek meg :(
2013. febr. 22. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek meg, akkor honnan tudod, hogy kifizetted?


első: befizeted a csekket sűrű elnézéskérések közepette

második: vásárolsz egy közeli írószerboltban egy gyűrűs mappát, a megfelelő genotermekkel és ezentúl minden csekket elraksz, dátum és kedvezményezett szerint.


Ha nincsenek meg a szelvények, a büdös életben nem tudod bizonyítani, hogy befizetted őket. És én személy szerint valószínűsítem, hogy nem is fizetted be, de ez már tényleg tökmindegy. Kerüld el a pereskedést, aztán legyen ez egy jó lecke!

2013. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha szeretnéd udni BEFIZETTEM de utána eldobtam a csekkeket mert ondoltam akkor hogy nem kell
2013. febr. 26. 14:54
 7/9 anonim válasza:
Tényleg meg kell őrizni a csekkeket sajnos, sokszor elveszik a postán a befizetés, vagy rosszul könyvelik, nekem többször kellett bemutatnom emiatt. Tényleg nem tudsz mit tenni, max. megkéred őket, hogy ekkor és ekkor fizetted be, nézzenek utána..., de ha nincsenek meg, akkor ez tovább fog gyűrűzni, nőni fog az ára, végrehajtásra kerül.
2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kiabálni. Nem becstelenséget feltételeztem rólad, csak figyelmetlenséget. De remélem a lényeg lejött: nem tudod bizonyítani a befizetést, úgyhogy fizetned kell!
2013. febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Minket évek óra hívogatnak. Hiába világosan elmondjuk, hogy nem érdekel semmilyen ajánlat, még ha ingyenes akkor sem, de akkor is újrahívnak. Ha az anyjukba elküldöd őket, akkor is hívni fognak. Ha soha nem veszed fel, vagy rögtön leteszed, akkor is újra fognak hívni. És még személyes adatokat akarnak egyeztetni.

Innen nincs kiszállás, csak ha lemondom a vezetékes telefont, vagy ha meghalok és a halotti bizonyítványom valaki megküldi a részükre. Bár már azon sem lepődnék meg ha temetőbe kiküldenének egy Csodálatos állatvilágot, vagy egy Szótárgépet.

Ne rendeljetek tőlük, mert nincs kiszállás belőle. Lehet hogy lemondhatod amit rendeltél, de az ajánlataikkal soha többé nem fognak békén hagyni. Este 8 óra után sem zavartatják magukat, felhívnak ha kell, volt már rá példa. Ilyen különösen agresszív társasággal még soha sem találkoztam.

2013. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!