Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a "Süssünk örömmel" Mester...

Mi a "Süssünk örömmel" Mester Kiadó kiadványának alapcsomag tartalma?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha valaki kapta a csomagot, az le tudná írni milyen kártyák vannak az alapcsomagban?
2011. jún. 20. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nehogymár elkezd rendelni.Kifizetsz sokezer forintot és kapsz valamit ami haszálhatalan.Akkor inkább vegyél ebbőla pénzből 10 szakácskönyvet.
2011. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem tudom mi van benne, de egyik rokonom megrendelte, és utánna a Mester Kiadó minden hülyeséget küldött neki, és nem kérdezték hogy megveszi-e, egyből küldték a csekket, hogy fizesse ki. Küldött nekik egy levelet, hogy más nem kéri, de továbbra is küldték. Nem fizette ki a csekkeket, és ezért feljelentették. Bíróságra kellett mennie, hogy miért nem fizeti. Azt mondta hogy küldött egy lemondó levelet, és a Mester Kiadósok pedig ezt letagadták, hogy semmilyen levél nem ment nekik. Az volt a szerencséje, hogy az ajánlott levélről kért a postán egy papírt, hogy igenis elküldte.

Ha csak az alapcsomag kell, akkor jobb ha nem rendeled meg, mert ezek addig fognak téged is b*szogatni amíg nem fizeted ki az összes sz*rságukat. És ha mégsem kérnéd, akkor meg téged is feljelentenek.

Ez csak egy történet, jótanács. Ha mégis szeretnéd kifizetni a minden hónapban jövő csomagjaikat akkor pedig te tudod.

Mi azóta soha semmit nem rendelünk az efféle kiadóktól.

2011. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
12:23 vagyok , bocsi a helyesírásomért :) a más az már-t lett volna :D
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!