Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki szeretném menni az USA-ba...

Ki szeretném menni az USA-ba de nem tudom, h hogy kell. tud nekem ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, h ki akarok menni és hogy meddig lehetek ott? Külföldieknek van e lehetőségük dolgozni? És mi kell ahhoz, h megkapjam az állampolgárságot kint?? És van itt olyan aki kint él? és jó kint? És ha kint is él, hogy ment ki? köszi a válaszokat. csak azért tettem ide a kérdést, mert itt sok okos ember van. meg részben politikai kérdés is. 25/F
2013. febr. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz oda kijutni.

Zöldkártyát kell szerezned, olvasd el a feltételeit.

2013. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Oda kizárólag erősen korcsosult fajú szeméjeket engednek bé.
2013. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát akkor oda nem megyek mert ha meglátják, h milyen fehér vagyok és milyen fejem van akkor már fordítanak is vissza!! :(
2013. febr. 16. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"Oda kizárólag erősen korcsosult fajú szeméjeket engednek bé."

Aki ilyet ír, na az, a leginkább korcsosult SZEMÉLY!

2013. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vízummal 3 hónapig lehetsz ott, mint turista, hogy arra az időre vállahatsz-e munkát, azt nem tudom. De ahhoz, hogy kiköltözz, és legálisan ott élj, dolgozzál, ahhoz zöldkártya kell, amit nem adnak csak úgy oda. Állampolgárságot tudtommal 3 év ott élés után lehet kérvényezni, de az sem túl könnyű, nagyon jól kell hozzá beszélni angolul, az USA történelmét fújnod kell...

Ha összeházasodsz egy amerikaival, akkor elvileg hamarabb megkapod az engedélyt az ott tartózkodásra, de állampolgárság ez esetben is csak 3 évvel a házasság után kérvényezhető.

2013. febr. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az USA nagykövetségének weboldalán találsz naprakész tájékoztatást.
2013. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!