Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne...

Szerintetek mi történne akkor, ha a Jobbik nyerne és ilyen intézkedéseket hozna?

Figyelt kérdés

Ami az ország roma lakosságát arra kényszerítené közvetetten, h elvándoroljanak.

Tehát mondjuk, amit most is feldobtak, h akiknek bűnözik a gyerek, az ne kapjon családit meg stb egyébként végülis jó elgondolásokat.

Nincs kimondva, de egyértelmű, h a cigányokat érintené kedvezőtlenül.



2013. febr. 13. 05:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ööö valamit félreértettetek.

Én épp az, h támogatom a Jobbikot, de attól tartok, h ha elkezdenek kivándorolni a romák Nyugatra akkor elkezdődik a rasszistázás, mert most őszintén, hol látják a romákat szívesen?

Így a Jobbiknak hiába jól ki lesznek találva a törvényei, végül nem csak a megélhetési rettegőkkkel kell majd szembenéznie, hanem egész Európával.

Akik alaptalanul fogják vádolni őket.

Ezért hoztam fel a Népszabadságot.

Le volt írva a hír, h a bűnözők ne kapjanak családi pótlékot, erre mi a baloldal reakciója?

H ez mennyire kirekesztő a cigánysággal!

A Jobbik nem is említett cigányokat, csak színtelenül bűnözőket és már ment a nácizás meg a "jaj szegény romák"

2013. febr. 13. 07:52
 12/26 anonim ***** válasza:
Ez a tizes mekkora egy sötét hozzászólás. xD
2013. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én épp az, h támogatom a Jobbikot, de attól tartok, h ha elkezdenek kivándorolni a romák Nyugatra akkor elkezdődik a rasszistázás, mert most őszintén, hol látják a romákat szívesen? "


Kissé ellentmondásos ez a felvetés:

A nyugat kezd el rasszistázni mert nem látja őket szívesen, rendben, de akkor másnak mért kéne szívesen látni őket?

Ha elkezd rasszistázni mert nem látja őket szívesen, akkor mitől kevésbé rasszista?


És ami a legfontosabb:

Miért kellene nekünk a nyugattal törődnünk? Ott még mindig sötétség és liberálkapitalizmus uralkodik, nehogy már őket tekintsük mérvadónak és az ő szintjükre akarjunk "fejlődni"!

2013. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A nyugat megkapta tőlünk az írás, olvasás, az építészet, a csillagászat, a földrajz tudományát. Ha a magyar kultúra nem lett volna meg már az ősidőkben a nyugat még most mászna le a fáról.

Évszázadokon át megvédtük a nyugat seggét a hódító keleti népektől. Most meg még van pofája a nyugatnak pampogni? Akit meg az a pampogás még érdekel is, az pakoljon össze és költözzön nyugatra!

2013. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Ez a nyaljunk be a nyugatnak hozzáállás szerintem sem célravezető. A nyugatnak diktálnunk kell, ellenkező esetben a nyugat akar majd nekünk diktálni. Azért döntsük már el, hogy kié a tudás és a hatalom.
2013. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"A nyugat megkapta tőlünk az írás, olvasás, az építészet, a csillagászat, a földrajz tudományát. Ha a magyar kultúra nem lett volna meg már az ősidőkben a nyugat még most mászna le a fáról. "


Szerintem ezt hagyjuk, egyrészt hülyeség másrészt nem kapcsolódik a kérdéshez.(A felsoroltak nagy része a görögökhöz kapcsolódik egyébként)


Szerintem ha a Jobbik nyerne akkor az RTL rögtön beharangozná,hogy milyen negatív következményei lesznek ennek az elkövetkezendő 4 évre.Aztán remélhetőleg hamarosan megszűnne az RTL és a TV2, így csak az ATV rikácsolna meg persze a másik két szenny új névvel létrejönne és ott folytatnák kisebb nézettséggel.

A cigányok ezt úgy fognák fel,hogy innen menekülni kell mert a sok rasszista gádzsó megöli őket.Erre rögtön megkezdődne a vándorlás részükről, olyan 20% talán el is menne Kanadába, közben a nyugat és Kanada pofázna,hogy ezt így nem lehet hagyni stb...(totálisan beleszólnának a dologba) de a cigányok megérkeznének Kanadába.A kanadai kormány pár hónap múlva valami mondva csinált okkal (de véletlen sem rasszista gondolatoktól vezérelve) kiutasítaná a cigókat, vissza hozzánk.

Úgyhogy azt gondolom az elvándorlás nem fog működni, sajnos itt maradnak a cigányok.

Az,hogy a továbbiakban milyen intézkedéseket hozna a Jobbik amelyek érintetnék a cigányokat is,azt nem tudom,de ha valaki foglakozik velük, abban az értelemben,hogy nem kinyalja a seggükket az már csak jó lehet.

2013. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Ami az ország roma lakosságát arra kényszerítené közvetetten, h elvándoroljanak."


Én azt hiszem ezt a részét túlélném......

2013. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Na ilyenekre voltam kíváncsi, h Európának nem tetszene, h a munka hősei náluk kötnek ki így belepofáznának a dolgainkba.
2013. febr. 13. 11:00
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a Jobbikra fogok szavazni 2014-ben és az egész családban kampányolok nekik.

Legutóbb a Fideszre szavaztunk és mindenki csalódott benne ,nem lett semmiféle reform vagy javulás csak leépítés és pusztítás.


A cigány helyzet miatt is támogatom főleg a Jobbikot mivel ezek a cigány egyének alkalmatlanok az együttélésre , nincsenek biztonságban az emberek.Kezdeni kell velük valamit.Ebben az országban nincs közbiztonság.


Az I világháború óta ,majdnem 100 éve, nem volt hazafias pártunk hatalmon.

2013. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
recesszió, sovinizmus
2013. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!