Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne...

Szerintetek mi történne akkor, ha a Jobbik nyerne és ilyen intézkedéseket hozna?

Figyelt kérdés

Ami az ország roma lakosságát arra kényszerítené közvetetten, h elvándoroljanak.

Tehát mondjuk, amit most is feldobtak, h akiknek bűnözik a gyerek, az ne kapjon családit meg stb egyébként végülis jó elgondolásokat.

Nincs kimondva, de egyértelmű, h a cigányokat érintené kedvezőtlenül.



2013. febr. 13. 05:51
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Nos én a jobbikra szavaztam legutóbb. Nem hiszem, hogy ha a jobbik nyerne ránk törne az aranykor. Azért szavaztam rájuk, mert rajtuk érzem leginkább, hogy tenni akarnak.
2013. febr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az 100%, h akár mit tennének menne 1000-rel a rasszistázás a megélhetési rettegők részéről.

Itt van ez a javaslat is, a NOL-on találtam rá, de ami ott ment, hát talán egy kuruc szintjét lőtte meg.

Anyázó balosok és törölt jobbos kommentek egymás hegyén-hátán.

2013. febr. 13. 06:06
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

"Nem hiszem, hogy ha a jobbik nyerne ránk törne az aranykor. "


Az aranykor 2012. december 22. -ével kezdődött és semmi köze a Jobbikhoz. Legalább a fogalmakat ne keverjük már!

2013. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Ha te mondod biztosan úgy van. Kötekedni nem nehéz.
2013. febr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

hát de nem csak az lenne abból ...

Oké, hogy vannak jó gondolataik is, de aztán meg következne a melegbárok bezárása, a melegek bebörtönzése vagy kényszerterápiára kötelezése "az egészségesek" és az "erkölcs" védelmében, ahogyan ezt párszor már felhozták.

Szóval oké, hogy néhány dolgot csak radikális változásokkal lehetne rendezni, de túlestek már rég annak a bizonyos lónak a hátán.

2013. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

"Oké, hogy vannak jó gondolataik is, de aztán meg következne a melegbárok bezárása, a melegek bebörtönzése vagy kényszerterápiára kötelezése "az egészségesek" és az "erkölcs" védelmében, ahogyan ezt párszor már felhozták. "


Ez még mindig a jó gondolatok közé sorolható. Más valami?

2013. febr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Helyreállna a rend.
2013. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ami az ország roma lakosságát arra kényszerítené közvetetten, h elvándoroljanak.

Tehát mondjuk, amit most is feldobtak, h akiknek bűnözik a gyerek, az ne kapjon családit meg stb egyébként végülis jó elgondolásokat."


Senki sem kényszeríti őket fegyverrel, hogy bűnözzenek, így arra sem hogy elvándoroljanak.


"Nincs kimondva, de egyértelmű, h a cigányokat érintené kedvezőtlenül."


Mért? A cigányokat törvény kényszeríti a bűnözésre? Van ilyen paragrafusa a magyar alkotmánynak vagy a BTK-nak:


"XXX.§ Az a magyar állampolgár, akinek származása cigány, kizárólag bűnözésből tarthatja fenn családját." ?


Mert ha nincs, akkor a javaslat nem a cigányok, hanem a BŰNÖZŐK ellen irányul.

2013. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem, hogy szerinted a bűnözést anyagilag is honorálni kellene, segélyek formájában, mindössze egyetlen kérdésem van ezzel kapcsolatban:


Ezt akkor is így gondolod-e majd, ha a bűnelkövetés ellened, vagy egy családtagod ellen fog irányulni?

2013. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

"Tehát mondjuk, amit most is feldobtak, h akiknek bűnözik a gyerek, az ne kapjon családit meg stb egyébként végülis jó elgondolásokat. "

Ettől mondjuk nem fognak lelépni, csak mégtöbbet rabolni.


"Szerintetek mi történne akkor, ha a Jobbik nyerne és ilyen intézkedéseket hozna?"

A "demokratikus" Európa úgy zavarna vissza minket az Urálon túlra, mint annak a rendje.

2013. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!