Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tervezel e lelépni az orszából...

Tervezel e lelépni az orszából egy normálisabb életért?

Figyelt kérdés
Mi az ami itt tart?
2013. febr. 10. 13:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
gondolkodtam rajta
2013. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy véleményen vagyok a 4. válaszolóval.

Dolgoztam kinn 3 évet anno. Elsősorban a kalandvágy, a világot látni akarás vitt ki a 90es években.

Szerintem sokkal normálisabb az életem itthon mint kinn volt ,bár ott sem volt rossz azon kívül, hogy nem igazán tudtam választékosan kifejezni magam az elején.

Itthon sem dolgozom kevesebbet mint ott.Persze kevesebbért de a pénz ,messze nem minden.

Nem mondom ,hogy hű de jól élek, havonta egyszer kétszer párizsit is eszünk a változatosság kedvéért.

De ha neked mindennap azt kell enned ,annak nem az ország és nem is a kormány az oka.Elárulom neked ,hogy arról a környezeted tehet de legfőképp te magad!

2013. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Novemberben tettem meg, a gyerekeimért. Megérte. Itt sincs kolbászból a kerítés, de nyugisabb, rendezettebb minden. Eltűnt a feszültség a családból, tesszük a dolgunkat de valahogy kisimultabb lett mindenki. A gyerekeken is érezhető a változás. Igazából minden számomra fontos ember már vagy lelépett vagy tervezte hogy megy, úgyhogy még a kapcsolatok sem tartottak otthon.
2013. febr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minden egyes napom úgy telik, hogy ezt tervezem.

Az egyetlen ami itt tart, az az, hogy nem tudom még hova menjek.

2013. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!