Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek nekünk az Unió?

Minek nekünk az Unió?

Figyelt kérdés
Ki kéne lépni.Feltételeken kívűl semmit nem ad.
2009. szept. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

ha nemlenne únió ezaz ország egy romhalmaz lenne.

kb minden felújjítás úniós pénzből megy végbe, vagy egy része.

persze vannak hátrányai az úniónak, ez tény.

de némelyik feltétele hazsnos, pl h tartsuk már meg a költségvetésünket egy szinten, és legyen egyfolytában csak ekkora mértékű államadósság.

plusz a környezetvédelmi feltételei is hasznosak, csak mimég ehhez nem nőttünk fel.

ezaz ország baromira elvan maradva, kb mindenben.

2009. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
és minek Magyarország az EUnak? :)
2009. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
ezegy nagyonjókérdés:D
2009. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Az unió több támogatást nyújt Mo.-nak, mint amit Mo. befizet. Az uniós tagság lehetővé teszi, hogy Mo. alacsony költségekkel exportálhasson nyugat felé. Ugyancsak megkönnyíti a nemzetközi utazást és munkavállalást. A biztonsági, rendőrségi együttműködés szintén előnyös az ország számára. Vagyis Mo. nemcsak "feltételeket", hanem komoly pénzösszegeket nyer az EU-tagságon.
2009. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ellenkezőjét hallottam: amit országunk befizet , azt kapja vissza olyan "támogatásokban", amelyek felhasználhatóságát az EU vízfej határozza meg.
2009. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az ellenkezőjét hallottam"


Informátorod tévedett.

2009. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok támogatást kapunk. Ami nagyon haszos viszont...

Viszont, a NATO-val összefüggve, a haderőnk is kötött. PL.: Ha meg akarnánk támadni az országot, azt az EU tagjai nem engednék. Szoval eléggé áz ez az EU. Vannak előnyei persze de sokkal több a hátránya. Őszintén szerintem Kosshut forog...

2009. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehezen lesz önálló erős nép a magyar, mindig sodródunk. Hülyeségnek tartom az eut.

Ha termelnénk, lenne gazdaságunk, akkor nem szorulnánk más pénzére, gondolom én.

[link]

2011. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!