Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Franciaországban a lakosság...

Franciaországban a lakosság hány százalékát teszik ki a fehérek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 13:19
1 2 3
 21/23 gabor__v ***** válasza:

illegális bevándorlókkal együtt kb 70% az europod, de ebből is 10% az arab.

Európai-fehér az olyan 60%

persze a falvakban ez 99%, városokban meg 50%

2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

"van CIGÁNYBÚNÖZÉS"


Én soha nem mondtam ennek ellenkezőjét! Vannak cigány származású bűnözők, de ettől még nem mindegyikük az! Ugyanúgy vannak bűnöző magyarok is, de olyat mégsem mond senki, hogy magyar bűnözés van! Nekem van többféle nemzetiségű ismerősöm, egyikük sem lop, csal, stb. A nagyobb részük igenis dolgozik, tisztességesen él. Csak velük senki nem foglalkozik, jobb inkább azt állítani, hogy mindegyikük bűnöző! Egy muszlim vallású kollégám mondta egyszer, hogy ők, ahogy más tisztességes muszlimok szégyellik magukat a sok fanatikus miatt, mert a fanatikusok miatt olyan a vallásuk megítélése amilyen.

2013. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az arabok nem fehérek, a bőrük barna a hajuk korom fekete mint a cigányoknak. Vagy szerinted a cigányok fehêrek? lol


Ez igaz a dél-amerikaiakra is.

2021. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!