Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Franciaországban a lakosság...

Franciaországban a lakosság hány százalékát teszik ki a fehérek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
A lakosság cca. 88%-a fehér.
2013. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 80-85 százalék az európai fehér.

Kelet-európai bevándorlóból igen kevés van Franciaországban , valamiért nem vonzza őket.

2013. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hivatalos adatok szerint lehet hogy van 80%, de szerintem meg se közelíti...a foci csapat is 90% fekete, Gourcuff azért nem játszhatott a válogatottban mert fehér, ez nyílt titok, szerintem a fehérek aránya 50% körüli lehet. Bár lehet túlzok egy kicsit, ezért is volna jó ha valaki, aki jártas ezekbez a demográfiai dolgokban, az válaszolna.
2013. febr. 1. 13:38
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Jó ez a 80%-os arány. A nagyvárosokban az arány tényleg jóval kisebb, de vidéki kisebb városokban viszont abszolút fölényben vannak a fehérek. Nagyjából reális a 80-85%-nyi fehér arány. A focicsapatba meg olyanokat raknak, aki elég jók. Ha fekete, ha fehér. Nem a bőrszínnel van a baj, hanem a viselkedéssel. Ha egy fehér csinál valamit, az valahogy nem baj, de ha egy fekete, cigány vagy egyéb, akkor azonnal meg van bélyegezve és nem csak az egyén, hanem ahova tartozik, annak minden tagja!
2013. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Azért az 50 százalék erős.


A francia vidék szín fehér.A nagyvárosok színesek.Szerintem 80 százalék körül van a fehérek aránya.


Elég buták a franciák hogy hagyják ezt.Egy ilyen múlttal rendelkező ország és ilyen mélyre süllyedt.

2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: az utolsó mondatod egy jó nagy butaság :D

Pont fordítva van minden amit írtál. Amint előbb is írtam, Gourcuff a bőre szine miatt nem játszhatott, a feketék kiközösítették, nem beszélnek vele. Ribery is megmondta h a Bayernban jól érzi magát, ellenben a válogatottban ahol nincs meg az összetartozás és ez főleg a feketék miatt van, mert ők nem bratyiznak a fehérekkel. Képzeld el ha ez a németeknél fordulna elő, úgy hogy a németek kiközösítik a törököket, mekkora botrány lenne ugye...de ez már másik téma

2013. febr. 1. 14:05
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy Franciaország déli része (tenger partisáv) és Párizs az, ahol már tényleg elgondolkodik az ember, hogy melyik Afrikai országban járunk?
2013. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban és a déli részeken (Cote d'Azur), tényleg elég sok a fekete, de azért van bőven fehérember is. Szóval szerintem jó az a 80%-os arány körülbelül.
2013. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kérdező , tévedsz.

A németek utálják a török , muszlim bevándorlókat szerintük csak lassítják Németország fejlődését és csak púp a hátukra.


Én dolgoztam németekkel , tapasztaltam egy s mást , náluk amolyan ál liberalizmus van amit a nagyhatalmak kényszerítettek rájuk , ők sosem voltak igazán liberálisak meg a tolerancia bajnokai.


Az ilyen muszlimokkal ha lehetőségük van szóba sem állnak és elkerülik őket.


Náluk szégyennek számít ha egy német ilyen törökkel vagy hasonlóval jár.A szemükbe nem mondják de a hátuk mögött kibeszélik meg mondják hogy "widerlich".

2013. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne hülyeség amit írtam? Nézd csak meg, amikor itthon valami elkövet egy cigány, akkor azonnal megy a szöveg, hogy ki kell írtani őket, meg hasonlók! Soha sem magát a személyt bírálják a tettéért, hanem egyszerűen azt mondják rá, hogy csak azért tette, mert cigány és mind ilyen. Nézd csak meg hány ilyen példa volt a hasonló időkben. Egyiknél sem az elkövető volt a fő téma, hanem a származása, és legtöbben ilyenkor kapnak az alkalmon, hogy egy jót cigányozhassanak. Franciaországban is a feketék nagy hányada tisztességesen dolgozik, próbál nem feltűnő lenni. Azonban ők nem kerülnek be a TV-be, ellenben a gyújtogató, fosztogató társaik pedig bekerülnek, és azt hiszik, hogy mind ilyen. Pedig közel sem.
2013. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!