Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Janics Natasa ennyire pénz éhes?

Janics Natasa ennyire pénz éhes?

Figyelt kérdés
Most el akar válni a férjétől mert újra versenyezni akar, most komolyan ennyire pénz éhes ez a nő? Hogy csak apénz és a karrier érdekli őt?
2012. dec. 26. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. dec. 26. 16:38
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, ennyire. Ilyen feleségem lenne mindennap szétverném a fejét baseball ütővel.
2012. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, hogy mennyire hiteles írás, az efféle "celeb sportolókról" írnak mindenfélét. Én nem lennék első körben rossz májú, bár nekem régóta nem szimpatikus a nő - teljesítményétől függetlenül.
2012. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Adott egy versenyző, saját sportágának egy klasszisa, aki eddigi életének nagyobb részét, mérhetetlen energiákat, elszántságot ebbe a sportba fektetett, hogy minél jobb legyen, természetes, hogy még szeretne versenyezni - és teljesen méltánytalan egy ilyen versenyzővel szemben, ahogyan eljártak vele, amilyen helyzetbe hozták, mind a szerb, mind a magyar szövetség részéről.


Mégis mi a franc baj van azzal, hogy esetleg még szeretne egy olimpiára kijutni?

Miféle agybaj ez már?

2012. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudjuk, mi a teljes igazság, megemelem a kalapom a teljesítménye előtt, de ő is hibás, hogy ez ennyire nagy bulvárhír. Egyébként nem csak ő feccölt energiát abba, amit elért, rajta kívűl még nagyon sokan mások, és a szegedi klubja is.

Összegezve engem nem érdekel túlzottan, mit csinál, és hol csinálja. Legyen sikeres szerb színekben is, csak a hisztit kéne befejezni.

2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Komplikato ***** válasza:
53%

"ennyire pénz éhes ez a nő?"


Nyilván pénzéhes, mint a többi kajakozó is aki vele együtt NEM kapott két évig fizetést. Gondolom a többiek is azért léptek meg külföldre mert "pénzéhesek" ... vagy nem akartak éhen dögleni?

2012. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ennyire pénzéhes és elvtelen. De már megszokhattuk, ez az East-European Style...
2012. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Kívánom én a nagyeszű pénzéhesezőknek (ami EGY szó!:S), hogy legyenek egyszer fókuszban, legyenek legalább 1x ilyen helyzetben, mint Natasa, aztán kapálózhatnak az igazságukért, mert hogy a lapok a bevételre mennek és nem a szétcincált alany kis lelkecskéjének nyugalmára ügyelnek, az is biztos. Erre még itt jöttök ti, kiváló bulvárbirka-közönség vagytok.
2012. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én nem a teljesítményét kritizáltam!

Hanem a hozzá állását!

Magyország, Szerbia, Bulgária, már minden hova memne ez a nő csak senkinek nem kel mert túl nagyok az elvárásai.

2012. dec. 28. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, nem értettelek félre, nem azért nem egyezik a véleményünk, egyről beszélünk. Afelett nagyvonalúan sikerült átsiklanod, hogy mondjuk a fizetés, mint olyan, az így... hát nem volt, írta is egy válaszoló is. Meglátszik, hogy gyermek vagy még, soha nem kellett eltartanod magad. Az tudod mi, hogy életben maradni, egyáltalán: kaját tudni venni? Nem tudod. Az a gond, hogy felvett a nép egy véleményvonulatot (ami egy _okozat_), te meg ezt a fals okozatot fújod és terjeszted tovább a kérdéseddel, mindemellett az eredő meg teljesen hidegen hagy. Jóllehet a kérdés feltevésével a dolgok mögé szerettél volna nézni, ezesetben viszont sokkal kevésbé kellene makacsnak lenned, s sokkal inkább nyitottnak, mert igencsak kötöd az ebet a karóhoz, miszerint ő egy rossz ember.
2012. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!