Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért "ül" a pénzemen a posta...

Frencsy kérdése:

Miért "ül" a pénzemen a posta (lásd sárga csekk)?

Figyelt kérdés
2napja adtam fel és még nincs a számlámon!!

2012. dec. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

1.lusták

2.gondolom, valahogy kamatoztatják.


Gyanús, hogy a családit is például egyre nagyobb csúszással hozzák ki.Ugyan miért ülnének annyit rajta?Egyesek állítják, hogy így nem kamatoztathatják, pedig mi más okból ülnének ennyit rajta?A levelek is nagyon lassan érnek célba, régen feladtam a levelet, másnap ott volt az ország másik végében.Most jó, ha egy hét alatt odaér.Na jó, azt nem kamatoztatják. Ott simán pocsék meló+ kevés dolgozó lehet a magyarázat.

2012. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
A saját számládra adtál fel sárga csekket? Miért nem mész be a bankba inkább?
2012. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
megforgatják és lenyelik a kamatot !
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán azért tette fel a kérdező a pénzt a saját számlájára mert lehet hogy maszekos melóból van nem hivatalos pénze és így apródonként rá tudja tenni és nem is feltűnő. De 2 nap még nem a világ vége, amikor én befizetem a csekkeket van mikor csak 1 hét múlva ér célba, ezért jó a bankszámla utalás mert befizetem reggel másnap reggel rajta a számlájukon a pénz.
2012. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, egyébként a bankok sose ülnek a pénzeden? Ők nem kamatoztatják maguknak? Nem csak a posta ül rajta, hanem mindenki...
2012. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!