Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában (+ a...

Titak kérdése:

Ebben a kategóriában (+ a valláss) miért pontoznak le midenkit, akinek saját véleménye van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem mondanám, hogy lepontozzák, akinek saját véleménye van. Inkább mindenki a saját ízlése és véleménye szerint pontoz, aminek valóban nem mindig van köze a "hasznossághoz". De hát ezen se kell meglepődni annyira. Aki ide ír, az vállalja azt is, hogy negatívan fogják értékelni.
2012. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Komplikato ***** válasza:
70%
Igyekszem nem lepontozni senkit. Ha nagyon nem értek egyet, akkor is ha valaki tényleg a véleményét írja le nem csak vagdalkozik, akkor felpontozom. Ha valaki csak szitkozódik vagy nyilvánvalóan valótlanságot állít be ténynek, akkor pontozom le. Igen ritka, mert legtöbb esetben inkább nem foglalkozom velük.
2012. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Itt konkrét válaszokra kíváncsiak az emberek, nem (általában szélsőségesek) véleményére.

A vélemény olyan mint az anus: mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra.

2012. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
58%

Utolsó! Az a baj hogy bár az oldal erről szól, igazából gyakorlatban nem így működik.


A legtöbb kérdés itt politika témakörben véleményre kérdez rá. Azok amik meg tényre kérdeznek rá, nagyjából olyan színvonalú kérdések, amiket google-val az ember 1,5 perc alatt megválaszol.



Amúgy, szimpátia szavazás van. Ha egy kérdésnél tolonganak a balosok, akkor őket fel, a jobbosokat le szavazzák, ha a jobbosok vannak többségben akkor fordítva.

2012. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem itt nem a lepontozással van a baj


Az sokkal nagyobb probléma hogy jelentik az olyan válaszokat amiket nem tudnak megcáfolni.Mivel fáj az igazság ezért a vergődésen kívül nem tudnak mást csinálni csak jelenteni a választ a moderátornak.Ez azért gond mert bizonyos emberek feleslegesen írnak le egy regényt,arról nem is beszélve hogy nem követtek el komoly szabályellenes dolgot,ennyi erővel szinte az összes kommentet lehetne törölni,aminek senki sem örülne ezért abba hagyná az oldal használatát ami a Gyakorikérdések halálát okozná + nincs idejük a moderátoroknak törölni minden kommentet és nem is az érdekük

2012. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nacionalista keresztények vannak kisebbségben ebben a témában. vagy csak nem pontozgatnak annyit, mint a más vallások képviselői. Ha a felebarátod lepontoz, pontozd fel...:) (de sajnos csak a keresztények osztják ezt az elvet:)
2012. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

"Az sokkal nagyobb probléma hogy jelentik az olyan válaszokat amiket nem tudnak megcáfolni.Mivel fáj az igazság ezért a vergődésen kívül nem tudnak mást csinálni csak jelenteni a választ a moderátornak....."


Osztom a véleményedet, és ez tényleg elég gyerekes. (megmondalak....bi.bi...:)

2012. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látszik, hogy a bolsevizmus nem csak az emberek elméjében hagyott nyomot, de az emberek génállományában is hogy még a rendszerváltás után is küldözgetik a koholt jelentéseiket kommunista leszármazottak:)
2012. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Általában a jobboldali nézetűeket, vagy akik nem értenek a balos beirkálókkal együtt azokat szokták "lepontozni", érdemes megfigyelni bármelyik kérdésnél.


Én a "lepontozásért" max. kiröhögöm őket aztán le van tudva! :)

Sok esetben semmi érvük nincsen, tisztelet a kivételnek. Olyankor én néha szoktam adni rá egy "like-ot" még ha némely esetben én nem nagyon értek a válasszal egyet.

2012. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a nacionalista keresztények vannak kisebbségben ebben a témában. vagy csak nem pontozgatnak annyit, mint a más vallások képviselői. Ha a felebarátod lepontoz, pontozd fel...:) (de sajnos csak a keresztények osztják ezt az elvet:)


én megmondtam:) lehet jelentkezni a felpontozásra:)

2012. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!