Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar rádióról és a magyar televízióról?

Figyelt kérdés

Én utóbbi időben egyre többet nézem az mtv-t és a mr2 mr1 is egyre jobb, színesebb ... Ahhoz képest, hogy kevesebb munkatársat foglalkoztat és forrásokat vontak meg tőlük, elég színvonalas és egyre szimpatikusabb a csatorna ...

Most lesz mese csatorna és nóta rádió is.. mi a véleményetek ezekről? Régi mtv jobb volt?



2012. dec. 10. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a Fidesz szócsöve! Nem képes reális híreket adni!

Régen nem csak a kormány szócsöve volt! Már nem érdemes sem nézni, sem hallgatni!

2012. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

"Ahhoz képest, hogy kevesebb munkatársat foglalkoztat és forrásokat vontak meg tőlük ..."


Izé, a kormány DUPLÁJÁRA emelte a költségvetését az MTVA-nak miközben az elbocsátásokat költségcsökkentéssel magyarázta, plusz az MTVA most vesz fel több tízmilliárd hitelt ... miről beszélsz? A bevásárolt műsorok színvonala nőtt, a készített műsorok színvonala borzasztóan romlott, hála istennek van pár kivételes kulturális műsor.

Viszont vannak olyan borzalmak mint a 1.5 millió lépés 32 év múlva ... brrr.

Hírszolgáltatása meg minden kritikán alul van.

2012. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem most tetszett meg ... Lehet ,hogy több pénzt pumpálnak bele ...Akkor lehet a pénz miatt növekszik a színvonal is.

A reggeli műsorban is inkább a mtv-t nézem.

A híradásokat is jobban szeretem mtv, pedig nem vagyok fideszes... de kevesebb a horror, ami nekem pozitív..

Most pl a fölszállott a páva c. műsort szoktam nézni, barátságosabb, közvetlen, igényes az egész ...

Van ami nem tetszik, de zámbó krisztiánról is el kellett néha kapcsolni, hogy ne menjen falnak az ember ...

Tetszik, hogy olimpia, válogatott meccsek is vannak közmédián, korábban még ezt se vállalták be.

A rádiót meg tényleg szeretem...

2012. dec. 10. 16:31
 4/7 Komplikato ***** válasza:

"Akkor lehet a pénz miatt növekszik a színvonal is."


Jó pár éve már volt jó színvonala az MTV-nek, sokkal kevesebb pénzből, aztán belebabráltak és olyan is lett. Inkább vissza találtak, még ha csak félig is, arra az útra.

2012. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fidesz propaganda szócsöve.
2012. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pro Patria ***** válasza:

Itt minden a fidesz szócsöve, ami nem napi 0-24 órában a borzasztó nyomorgásról, az ország tönktetételéről és az önkényuralomról beszél. Ha netalán még meg is mer olyanokat említeni, mint az orvosok béremelése, a rezsiköltségek csökkentése, akkor végképp eláshatja magát...

Igen, Kérdező, nekem is feltűnt, hogy sokkal színvonalasabb. Amíg hajdan az rtl volt a főcsatorna, a celebekkel meg valóságsókkal annyira lerontották a nézőtáborukat, hogy nincs pénzük műsorra, csak ezeréves brazil szappanoperák ismétlésére, meg saját gyártású vetélkedőkre. Nem is tudom, melyik a rosszab.

Hol vannak már azok az idők, amikor a főműsoridőt akciófilmekkel töltőtték ki. Mert nincsen pénz. Így viszon zs-kategóriás töltelékfilmeket adnak be helyettük, ami miatt egyre kevesebben nézik, és így méginkább nem lesz pénzük. Már a forma1is elköltözött az m1-re. A barátok közön kívül már nemigazán érdemes mkért odakapcsolni. Hiába próbálják állatkerti kölyökpandák mutogatásával trendibbé tenni a híradójukat (marhára odavaló:D). És most nyitnak új csatornát. Minek? Egyet sem tudak megtölteni. Gondolhák, hogy a már megbukott Győzikével, Benkő lantossal, meg Mónikával nézőket dognak szerezni?

Lám, nem kellettek ide Vonáék, a közönség mondott felettük halálos ítéletet.

2012. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pro Patria ***** válasza:

*rosszabb

*főműsoridő

A gépelési hibákért pedig bocsánat, telefonról írok és így körülményeaebb.

2012. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!