Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi mikor megyünk járőrözni?

Mi mikor megyünk járőrözni?

Figyelt kérdés
Ahol sok a betörés, lopás, ahol az utcán nem lehet végigmenni úgy, hogy ne szólnának be, oda el kéne menni járőrözni hogy az emberek biztonságban érezhessék magukat.
2009. aug. 19. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
állj be a Magyar Gárdába. ők ezt csinálják szinte nap mint nap
2009. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én jövök! (Gyömrő)
2009. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Én meg azt gondolom, hogy a rendőrség pont arra való, hogy a rendet fenn tartsa, nem az állampolgárok dolga a rendfenntartás! (Legalábbis nem járőrözős formában!)


A településeken úgy is lehetne rendet tartani, hogy a szomszédok figyeljenek az utca rendjére, ha az utcába vetődik egy idegen, azt már a kutyák is jelzik : tessék kilépni és mutatni, hogy "figyelünk, látunk mindent"...

Ilyen helyen nem lenne betörés, lopás, garázdaság!


Tessék szemmel tartani az idegeneket, de nem járörözéssel, hanem a házakból, MINDENKI!

Ha valami gyanús, lehet telefonálni a körzeti rendőrnek, ő igazoltathat, megvan a "jogosítványa" a rendfenntartásra.

2009. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is támogatom az ötletet. Csak igazából az lenne a jó ha törvényesen is tehetnénk, tehát igazoltathatnánk, polgárőr féleség. Szerintem ha minden városban/faluban lenne egy 10 fős csoport 2 személyekre felosztva javulna a közbiztonság.
2009. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Én meg azt gondolom, hogy a rendőrség pont arra való, hogy a rendet fenn tartsa, nem az állampolgárok dolga a rendfenntartás!"

Az lenne a dolga, hogy fenntartsa a rendet, de tudod ha látod hogy reménytelen ebben bízni, akkor az ember inkább elvállalja maga, csak ne rámoljanak ki semmit, és ne verjenek/öljenek meg ártatlan embereket.

2009. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szedj össze egypár havert, vigyetek baltát is meg botokat. Aztán már járőrözhettek is. Úgyis ez a szokás.
2009. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet ha pl utcák összefognának így ellehet érni valamit.De az hogy egy átlagember igazoltasson az hülyeség.Szerinted ha jönnek a cigányok 6-7 en ladával lopni a környékre majd pár apukátol fognak megijedni vagy oda adják a személyi igazolványukat ? Kiröhögnek azt elmennek .Polgárőrtől átlagembertől nemfélnek a cigányok mert azokat lehet útni verni nemkapnak olyan büntetést mindha rendőr lenne.Jön 2-3 polgáror ( nálunk kb 18-20 éves fiatal srácok) ki ilyedne meg tölük nálunk a múltkor a cigányok fölborították a polgárőrők kocsiját azt ősszeverték az ősszeset.A múltkor a helyi 18 éves 50 kilos polgárőrtől vették el a keeway robogoját azóta sem látta.Rendőrők kellenek mert ha akkarnának tudnának intézkedni minden faluba 2 rendőrauto egész nap cirkálna 3-3 rendőrel .És a rendőrők plusz pénzt kapnának ha elkapnak valakit vagy havi fizetés kiegészitést ha nincs balhé a faluban igy lenne motivácio.Kevés fizetésért nincs kedvük bármit is csinálni énsem csinálnék semit de ha 1-2 akcio útán plusz 10-20 ezret kapnék egész nap figyelnék járőrőznék.
2009. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

"Szerinted ha jönnek a cigányok 6-7 en ladával lopni a környékre majd pár apukátol fognak megijedni vagy oda adják a személyi igazolványukat ?"

Ne aggódj a cigány is összeszarja magát ha olyan ember áll elé. Nem 50 kg-os rendőrök/polgárőrök kellenek hanem erős fizikumú emberek, aztán azokkal nem szórakoznak azok sem. Persze hogy merik amikor a rendőrségen belül is egy csomó nő van, mit csinál egy 50 kg-os rendőr/nő egy megtermett kancigánnyal? Mike Tyson típusú emberek akik jól szájonvágják az ilyen "keménylegényeket"

2009. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Annyit tudok hozzátenni, hogy a cigányok igenis beszariak.

Ahogy előttem írták, egy jó fizikumú, jó fellépésű sráctól övig szarják magukat.

Jó ötlet, de addíg kell megcsinálni, amíg nem késő!

2009. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer régen voltam szegeden egy étteremben.Bejött egy 25-30 év körüli cigánysrác,és füttyentett h holvan a csicskása,a pincér...Aztán a konyhából kijött egy olyan "gyurunkvazze?" pincér,és elég durván leteremtette.Huu milyen feje volt.
2010. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!