Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az MNA miért várja el, hogy...

Az MNA miért várja el, hogy sokan csatlakozzanak a Népi Akciócsoportjaikhoz, ha ezekről nem lehet se tudni, se hallani semmit sem?

Figyelt kérdés
Olvastam a felhívásukat, de mivel semmi információ nincs az Akciócsoportokról, ezért így, ebben a formában a felhívást nem tartom értelmes dolognak.
2009. aug. 17. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem hall senki semmit mert a média nem terjeszti róluk a híreket.

A főbb TV csatornák,újságok,nézettebb netes oldalak között nincs hungarista eszmeiségű.


Másrészt a hungarista szervezeteken belül sincs egyetértés teljesen ezekben a dolgokban.Az MNA-t sem szereti minden hungarista..főleg Györkös egy régi pálfordulása miatt.


Harmadrészt meg az MNA egy fajsúlytalan szerveződés,egy kis csoport.

Nincsen sem megfelelő anyagi és szakmai bázisa hogy kifejlesszen egy tuti propagandát,amivel sok ember előtt "reklámozhatnák" nézeteiket meg tevékenységüket.


De csinálhatnának felhívó akciókat,tüntetéseket,felvonulásokat,nyilvános toborzást,tarthatnának beszédeket,országjáró körutakat.

Úgy mint ahogy ezt csinálta anno a Nyilaskeresztes párt nálunk és a Náci párt a németeknél.Nekik anno ez bejött.


Ez azért lenne jó mert a többség is felfigyelne,hogy vannak ezek a hungaristák és nocsak milyen szimpatikus a programjuk és milyen jó elgondolásaik vannak....


Így tudna növekedni és életerőssé,fajsúlyossá válni a mozgalom.


De inkább a zárt ajtók mögé bújnak mint egy titkos szervezet,csak hát ennek nincs sok értelme...mint ahogy azt láthatjuk.

Évről-évre csökken a hungarista szervezetek taglétszáma.

És a szimpatizánsaik száma is.


Ha Szálasi látná azt hogy micsoda balfékek vezetik most a hungaristákat...elsírná magát.

2009. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

AZ MNA nem várja el. Csak alternatívát nyújtanak. Ők a személyes kapcsolattartásra teszik a hangsúlyt, ezért szerintem ha érdekel keresd meg őket személyesen, írj egy e-mailt és beszélj meg találkozót. Egyébként bővebben ha eddig nem nézted a honlapjukon találsz információt: www.arcvonal.org

Annak oka hogy nem adtak meg túl sok információt, az hogy ők azt gondolják (ami lehet hogy igaz is) hogy máés szervezetek másolják őket, valamint nem akarják a hatalom orrára kötni tevékenységüket. Álláspontjuk szerint akinek ott a helye az magától is odatalál. Egyébként én sem értem miért nem reklámozzák kicsit jobban magukat, de ami most van az is haladás, ugyanis egy éve még csak néhány videót lehetett róluk látni. Most már kezdenek nyitni.

2009. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: Beszélni könnyő de azért ez nem ilyen egyszerű. Az az igazság hogy őket még a semmiért is lecsuknák. Lásd amikor 99-ben elvitték az egész csapatot plakátragasztásért, és amikor Győrköst leültették egy évre a semmiért. Vagy a Viking Klub. Ezek után Győrkös stratégiát váltott. Kivonultak vidékre, és hallgatásba vonultak. Sokáig nem is lehetett róluk tudni semmit. AZ MNA egyébként sem tömegszervezet. Az Egységes Magyarország Mozgalom és az Akciócsoportok már annál inkább. Nekik nincs olvasott médiájuk (kivéve a jövönk.info) szóval nem tudnak nagy tömegeket megmozgatni, de ez még változhat. Amúgy a plakátozás megint hülyeség, az embereket nem érdekli, a PHM is plakátozik és mégsincsenek többen.
2009. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló nagyon korrektül leírta a dolgot!

A kérdésre válaszolva: úgy lehet csatlakozni, ha megkeresed őket! Ez nem egy jobbik-féle szervezet, ahol online benyújtod a tagjelentkezést......

Még a végére annyit hozzátennék, hogy valóban, könnyű mondani h az MNA miért nem csinál propagandát, utcai akciókat, csak abba nem gondolnak bele az emberek, hogy ők nem jobbik! a jobbik megteheti (csak sejthetjük hogy miért), az MNA-sokat rögtön beviszik. Tőlük jobban félnek, mert veszélyesebbek, ezért sem hallani róluk szinte sehol semmit. Ha a jobbiktól is valóban félnének, akkor őket ugyanúgy tiltanák, mint az MNA-t, de őket nem fogják tiltani, különben a cipi livni utánzat morvai még veszélybe kerülne, amit ugye nem lehet megtenni egy "kiválasztott haverral"

2009. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, érthető, amit leírtok, hogy másolják őket és nem kötik a hatalom orrára a terveiket, viszont ezzel a nagy titkolózással tényleg csak annyit érnek el, hogy senki nem tud róluk és az akciócsoportjaikról semmit.

Szerintem, ha például a HunHíron reklámoznák magukat, máris több esélyük volna megszervezni az akciócsoportokat. Posta Imre is gyakran veszi át írásaikat, akárcsak a korábban említett HunHír.

Tehát így nem tudom, mennyire lesz eredményes a tevékenységük.

Jöhetnek még válaszok, az eddigieket köszönöm!

2009. aug. 17. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert szervezetlen, nacionalista-rasszista félhülyék, akik képtelenek lennének mondjuk megszervezni a hulladékgazdálkodást egy városban, ellenben nagyon jó baritonnal tudnak himnuszt énekelni.
2010. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szervezetlenek? LOL...Nem tudom sírjak vagy nevessek az emberi butaság hallatán.. Pont a legrégebbi, legszervezettebb alakulatra mondják ezt ez tényleg vicces.


De neked azért knée egy golyó a fejedbe, aztán megtudnád mi is az a szervezettség.

2010. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Nem várja el, bár jobb lenne ha többen lenének.Aki akar csatlakozni megkeresi őket.ennyi

2.Érdeklődni kell szerintem,az okokat már előttem felsorolta valaki.

3.Ez nem egy Jobbik alapszervezet hogy csak úgy hip-hop belégetek-kilépegetek.

2010. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van, egyáltalán nem várj el.


Tudod itt nem az a lényeg, hogy többen legyünk 1-el.


Ez nem egy szalonradikális gyülekezet ahova jóformán minden nemzeti anarchistát bevesznek meg zsidó rózsa floreseket istenítenek.


A csatlakozás meg személyes kapcsolat felvétele után lehetséges. Gondolom nem vagy gügye, látod kiírva a címeket, tudsz nekik írni.


Bár ha eddig magadtól nem jutottál el, akkor nagyon nagyon gondolkozz el, hogy tényleg ott-e a helyed köztük.


(Nem lekezelő vagy sértő akartam lenni, csak nyíltan beszéltem, sértegetések nélkül, ezek után úgy értelmezed ahogy akarod)

2010. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hauptmann44 ***** válasza:

Inkább egy oroszlán mint száz nyuszi..


Az EMM meg a többi pont annak köszönheti a minőségét hogy eleve el vannak ijesztve az alkalmatlan semmirekellő emberek. Aki meg tényleg akar, az csinálja...


Jól leírták az előttem szólók miről van szó..


Tehát inkább legyen egy oroszlán mint száz nyuszi..

2011. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!