Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a wifit? Vagy hogy lehetne mondjuk megelőzni, hogy rám csatlakozzanak? ( am ha hülyeséget írok vagy valami, akk bocsi, de nem nagyon értek hozzá )

Figyelt kérdés
Van egy laptopom és abban tuti, hogy van wifi. Csak nem tudom, hogy hol. Mutattak már nekem vna ilyen oldalt ahol be ehet állítani vagy mi, de nekem az az oldal nem jön be. Nagyon lassú az inernetünk mióta bérházba költözünk. Szerintem tuti, hogy rácsatlakoznak a netre.
2010. szept. 12. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
le lehet kódolni
2010. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám: S hogy lehet lekódolni?
2010. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Google a barátod

Írd be a router típusát, tedd hozzá, hogy "lezárás", "kódolás" vagy hasonlók és láss csodát! :)

2010. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs lekódolva és rácsatlakoznak, akkor ne hibáztasd őket. Ez így természetes.

Ha le akarod kódolni, akkor vedd elő a kézikönyvet és olvasd el benne a mikéntjét. (nem vicc, az tényleg erre való)

2010. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!