Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várjátok bezárjon a Budapesti...

Várjátok bezárjon a Budapesti Vidámpark megszavazza következő héten szerdán a Fővárosi Közgyűlés?

Figyelt kérdés

Bevallom akkor tartom helyesnek a Budapesti vidámpark bezárást következő szezonban Május 1-től új helyen meg nyitna a Budapesti vidámpark. És a jelenlegi helyén meg marad a Barlangvasút, körhinta épülete körhintával együtt, Mese csónak, favázas vasút.


Igy bővülhetne a Fővárosi Állat és Növénykert területe még több belföldi és külföldi turizmust növelve nyári szezon idején.



#Budapest #vidámpark #főváros #döntés #bezárásáról #közgyűlésen.
2012. okt. 31. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy értelmes mondat sincs a szövegedben, ez azért nagy szó...
2012. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Támogatnám a Vidámpark bezárását, de csak személyes okokból: Gyerekként elvittek oda párszor, de mindig rosszul éreztem magam: Tömeg, sorbanállás, üvöltözés, félelmetes bohócok, bunkó eladók stb.
2012. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Ez a vidámpark egy nevetséges múlt század elejei műemlék, a hullámvasútjával együtt.

Csodálatos, ahogy a kis csónak úszik körbe az árral, és a sok rongybábút nézik a gyerekek. Azután elmennek egyet pecázni agy gumilabdáért. Mindezért azokat a hü lye tiketteket kell megvásárolni és egy két helyre ötösével kell odaadni. Mire kijössz, máris oda van a havi fizetésed. Ha az állatkert bővülhetne, azt igazán szeretném. Ott egy egész napot el lehet tölteni a gyerekekkel.

2012. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy utolsó is utalt rá, szerintem is itt a belépővel és a szervezéssel volt a gond.

Sok helyen jól üzemel a rendszer, hogy "drágán" veszel egy belépőt és akkor egész nap bármit csinálhatsz ingyen.

Nos a belépő árát meg is emelték erre a szintre, csak sok dologra meghagyták a külön fizetést is.... Na itt b*szták el az egészet.


(Bár most nem lennék meglepve, ha ez csak egy trükk lenne, ugyanis most, hogy a "halálhírét" keltették, tömegek mentek még "utoljára" egy napra. Lehet kiderül, hogy az egész csak kacsa volt és nem zárják be.)

2012. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nagy játékok használhatók a belépő jeggyel, ez így teljesen megéri, a többi meg kit érdekel? Ha pénzbedobóssal akarnék játszani elmennék egy kaszinóba... Nagyon szeretem a vidámparkot, nem tartom drágának, minden évben mentem vagy kétszer, nekem nagyon hiányozna ha bezárnák. Az mondjuk igaz hogy nagyon kicsi a mi vidámparkunk a többi európai városéhoz képest, ha csinálnak helyette egy nagyobbat akkor nem bánom, végülis az csak jó lenne.
2012. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért örülnék bezárnál a Vidámparkot nem csak azért mert drága 140 cm felett a belépőjegy hanem azért mert nincs jelképes jegy a fogyatékossággal élőknek. Pl Kerekes székesek mehetnek be ingyen míg a kísérőjük nem mehetnek be ingyen.


Állatkert területe venné át akkor lenne jelképes jegyre való jogosultság minden Magyar Államkincstári hatósági kártyával rendelkezőknek.

2012. nov. 1. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Hát én két éve voltam a gyerekekkel, és a belépőn túl mindenre külön tiketteket kellett vásárolni, több helyre 3-4 jegyet is. Ha valaki azt mondja, hogy a múlt- múlt századi vidámpark a rongy bábuival és a fa hullámvasútjával érdekes és olcsó, az nem mond igazat. Végy három gyereket, és két felnőttet. Ha szórakoztatni akarod a gyerekeket , 25-30 ezer forintot ott hagysz.

Meg engedheti egy dolgozó család ezt magának? Nem olcsó.

Nem is az olcsóság az igazi baj, hanem a blőd dolgok, amik ottmaradtak 1000 évvel ezelőttről. Építsenek egy újat, és ha akarják, vigyék oda a régi dolgokat is. Majd meglátják, hogy mire ülnek fel az emberek.

Ez a terület az Ősi, téli, és kora tavaszi időszakban csak kihasználatlan. Ahhoz túl drága helyen van.

2012. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező neked mi a fogyatékosságod? diszlexia?
2012. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, mivel ezt kaptam személyes üzenetként: "Az üzenet szövege: a csaj autista, hagyd békén."
2012. nov. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
te szerinted ebből egy normális ember mit értett? szerintem menj el magyar órákra...
2013. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!