Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te milyen zászlót égetnél el?

Kis Ignác kérdése:

Te milyen zászlót égetnél el?

Figyelt kérdés
Október 23-án megint zászlót égettek, ezúttal épp egy zsinagóga előtt. Adódik a kérdés: neked melyik zászló van annyira a bögyödben, hogy lelocsolnád a Zippo-töltővel?
2012. okt. 30. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Égesse a fene, nincs gyakorlati haszna. Rosszul ég büdös és füstöl és még a tőzsdei árfolyamokat sem befolyásolja. Ilyet különben is csak barbárok csinálnak.


Egy balliberális.

2012. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
ELvárom, hogy az én nemzetem zászlaját is tiszteljék, így én is tisztelem más nemzetek zászlaját. A sokezer különböző más zászlót pl a városokét meg minek égetném. Valakinek az is érték.
2012. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Komplikato ***** válasza:
59%
Zászlót és könyvet nem égettünk, még ha égetni való rossz vagy égetni való rosszaké, akkor sem.
2012. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Én kizárólag az Eu zászlót. Nemzetek zászlaját semmiképp.
2012. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
FIDESZ, JOBBIK, MSZP, LMP, DK zászlókat. Elnézést ha valakit kihagytam, de az összes ilyen bandáét nagyon szívesen. Sőt, a bandavezéreket is. Ha valamelyik hangoskodik emiatt, akkor mehetne utána.
2012. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!