Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te milyen zászlót égetnél el?

Kis Ignác kérdése:

Te milyen zászlót égetnél el?

Figyelt kérdés
Október 23-án megint zászlót égettek, ezúttal épp egy zsinagóga előtt. Adódik a kérdés: neked melyik zászló van annyira a bögyödben, hogy lelocsolnád a Zippo-töltővel?
2012. okt. 30. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartozom a csőcselékhez, és soha nem égetnék zászlót!
2012. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyet. Mindegyik zászlónak jelentősége van valaki számára, és nincs jogom (se indíttatásom) bárkinek is a lelkébe gázolni!
2012. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok ilyen elmebeteg, hogy a nézeteimet így fejezzem ki. Ez a Közel-Keleten lehet nagy divat, de értelme nincs túl sok.
2012. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

A felháborodást megértem!


Én ugyanakkor nem égetnék zászlót mert azt csak egy náci identitású és iskolázatlan csőcselék csinálja nálunk!

Sok jobbikos is elítéli!

Ugyanakkor sajnálatos hogy a Jobbik erőszakos, agresszív szárnya egyre erősebb és lassan már nem a mérsékeltek hanem ők vannak túlsúlyban és ők a meghatározóak!

Rossz irány a csőcseléknek kedvezni de hát amelyik irányba akarnak arra mennek...

2012. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyet, mert piromániás vagyok.
2012. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Antimod ***** válasza:
63%
Semmilyet. Minek égessek zászlót? Egyikkel sincs semmi bajom, a zászló egy szimbólum, nem vélemény és nem ellenség.
2012. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Eszkimó zászlót!
2012. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Minek? Hogy elmondhassam magamról, hogy júj milyen kemény vagyok, hogy meggyújtottam egy ország nemzeti szimbólumát? Meg hogy júj de mennyire utálom őket ... Nem érzek rá késztetést. Olyasmi, mint könyvet égetni a tartalma miatt, barbarizmus. Ennél szerintem mi magyarok többek vagyunk.


Egyébként is primitív hozzáállás egy országot egészében utálni.


(Kellemesen meglepett, hogy 7-ből még senki nem nyögte be Izraelt...)

2012. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem égetnék zászlót, ahogy nem égetnék könyvet sem. Soha
2012. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
román zászlót.
2012. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!