Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mentek a békemenetre?

Mentek a békemenetre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, dehogy. Sok minden voltam már életemben, de birka még nem.
2012. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ennek semmi köze a békéhez. Inkább csak feszültség keltése, és Orbán dicsőítése. Épeszű ember nem megy.
2012. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok lengyel, nekem ezért nem fizetnek!
2012. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Orbánt dicsőíteni? Két és fél év katasztrofális politizálása és a hazugságai után? Dehogy megyek.
2012. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

"Nem vagyok lengyel, nekem ezért nem fizetnek!

"


Én meg román nem vagyok, ugyanezért nem megyek

2012. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

1-es: >> Sok minden voltam már életemben, de birka még nem...


Bizony voltál, vagy is, csak nem tudsz róla. Természetesen megyeünk, az egész család. Mi nem tartozunk azokhoz, akiknem minél rosszabb, annál jobb. Nem Orbán mellett tüntetünk, hanem a kormány politikája mellett. Végre valakik megpróbálják egyenesbe hozni az ország dolgát és sikerrel teszik. Igaz, ez a fiatalon nyugdíjazottaknak nem tetszik...

2012. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

"Végre valakik megpróbálják egyenesbe hozni az ország dolgát és sikerrel teszik."


Melyik sikerre gondolsz? A forint bedöntésére, a növekvő inflációra, a recesszióba süllyedt gazdaságra, a beruházások drasztikus csökkenésére, az egyre több kivándorlóra, a magánnyugdíj megtakarítások nyom nélküli ellopására, vagy az átlagfizetések és nyugdíjak reálértékének csökkenésére? Ez mind komoly siker. Ünnepeljétek meg méltóképpen!

2012. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Komplikato ***** válasza:
51%

"Végre valakik megpróbálják egyenesbe hozni az ország dolgát és sikerrel teszik."


Most mondanám, hogy ez is egy vélemény, de nem mondom, mert a valósághoz és tényekhez még minimálisan sincs köze.

Jó lenne egyszer a 4 millió létminimum alatt tengődő is elmenne "Békemenetezni".

2012. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Én nem megyek. Nem akarom, hogy egy utcakő fejbe találjon...
2012. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, sőt, igyekszem elhagyni az országot, mert a békemenet után a békekölcsön, majd a békeharc jön.
2012. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!