Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok a bosnyákok...

Ti nem sajnáljátok a bosnyákokat hogy miket éltek át a szerb háborúban?

Figyelt kérdés

Boszniában éltem 5 évig ott is dolgoztam,először amikor kimentem nem tudtam bosnyákul de megkérdeztem angolul egy fickót hogy merre van jó kajálda és 20 km-en át követtem,pedig nem is arra ment volna de megmutatta elkísért odáig a saját kocsijával.

Sokszor volt a tv-bén ahogy a szerbek felsorakoztatták a bosnyákokat 2es sorban és 4et megöltek elvitették a holtesteit és megint 2-2...

Ártatlan civileket öltek,fiú gyerekeket hogy kihalljanak a bosnyákok,nőket erőszakoltak utána megölték...

http://www.youtube.com/watch?v=IxerMLtQNAw&feature=player_em.. itt egy rövid film.

Lefordítom : Elején fontolgatják hogy elmeneküljenek de nem mivel úgy is lelövik őket.Amikor megállnak a jobb oldali beszél a szakálassal hogy nem akartak semmit,szomszédok voltak és haverok gyerekkorukban együtt mentek suliba, és hogy ne öljék meg őket.

Erre a szakállas : Ki nem szarja le?Folyton gyilkoltunk titeket,első,második világháborúban és most is.Muszlimok vagytok az utolsó 100 évben rendeszeresen ölünk titeket.

ÉN NEM UTÁLOM A SZERBEKET SENKIT SE DE EZ AZÉRT GÁZ HOGY ILYET MŰVELTEK CSAK A VALLÁSUK MIATT?!!!


2012. okt. 6. 13:09
 1/3 anonim válasza:
54%

1. nézz utána az egész háborúnak és ne csak szóbeszédből értesülj

2. a háborút nagyrészt katonák művelték elnöki utasításra

3. az akkori államfők már rég meghaltak

4. a háború 20 éve volt, ergo aki ma él szerb, baromira nem tehető felelőssé azért amiért egy-két őrült 20 éve nekiállt háborúzni

4. a háborúban sosem csak egy fél van...

2012. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Dehogynem , én is elítélem, amit a szerb csapatok műveltek a muzulmán civil lakossággal, vagy ahogyan szétlövették Szarajevót.


Ettől függetlenül mindenkinek jobb lett volna, ha a bosnyákok nem akartak volna Bosznia-Hercegovinából muzulmán nemzetállamot csinálni, ami mind a szerbeknek,mind a horvátoknak érthetően elfogadhatatlan volt.


Bosznia-Hercegovinát ketté kellett volna osztani békésen Szerbia és Horvátország között.

2012. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a bosnyákok is öltek de ők védekeztek,még sem öltek szerb civileket,talán öltek de nem annyit mint a szerbek.
2012. okt. 7. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!