Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Balliberálisok! Ekkora rasszis...

Balliberálisok! Ekkora rasszisták a kanadaiak?

Figyelt kérdés

[link]


Elmagyaráznátok nekem, h miért történhet meg ilyen?

Mi lehet az oka, hogy szegény romák mindig a rasszizmus áldozataivá válnak?



2012. szept. 27. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Jól tették, grat. nekik.
2012. szept. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Épp nemrég olvastam egy GYK-s kiírást egy szélsőjobbostól ahol azért sír mert romák járnak egy iskolába!


Na most akkor szerinted akkora tragédia ha tanulni akarnak?


Ha a Jobbik kirugná őket akkor még ennyire sem fognak és mennek lopni!


Bár igaz hogy nektek nem érdeketek hogy ne lopjanak, raboljanak mert ha sikerülne megoldani a cigány problémát akkor hirtelen senki nem szavazna rátok!


A Jobbik célja hogy minél nagyobb probléma legyen és nem az hogy megoldja!


Szóval ha annyira meg akarja oldani a tanulásukat akkor miért vagytok az ellen hogy iskolába járjanak???


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__348..

2012. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy, ebben a kérdésben azt kifogásolja a kérdező, h már ilyen sok a roma, tehát régen volt egy osztályonként, most meg a fele vagy nem tudom mennyi.

A többit meg megválaszolták már mióta hisztiztél.

2012. szept. 27. 08:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudom eldönteni, hoyg ezt most komolyan kérdezed vagy ironikusan?
2012. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bumbi02 ***** válasza:
91%

Miért csak a balliberálisokhoz intézed a kérdést? Provokálni akarsz, vagy választ kapni?


Amúgy, szerintem a balosok közül egyikünk se állítja/állította hogy a cigányokkal nincs probléma. Egyszerűen mi látunk odáig hogy 100 cigányból 90-nel van baj, míg a jobbosok nagy része mivel nem akar így számolgatni, leegyszerűsíti, hogy aki cigány, az gonosz, és tűzre vele.



- provokáció sikertelen -

2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


"TE HÜLYE VAGY"(csak idéztem) hisz a cikked nem ad választ hogy miért nem akarjátok hogy iskolába járjanak a romák és hogy ez miért baj neked!

És miért nem akarjátok megoldani a problémát.

Akkor itthon tanult, dolgos romák lennének és megoldódna a probléma!

A bűnözőket meg börtönbe kell zárni és kész.


Nah ezek szerint akkor a GYK-n lehet nyiltan lehülyézni a másikat!

Majd kiprobálom milyen káromkodásokat lehet még berakni!

2012. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jól látod, választ kapni:)

Ugyanis, ha azt írtam volna ki, h mekkora retkek a jobbikosok vagy a nacionalisták vagy szimplán a magyar emberek, akkor már lenne vagy 30 válasz, h így meg úgy, igazam van meg stb.

De ilyenkor mikor számukra kényes kérdés jön, akkor valahogy eltűntök és nem akarózik válaszolni.


Egyébként pont te jössz ide okoskodni aki nem is olyan rég még habzó szájjal állította, hogy Kanadából azért küldik haza a romákat, mert úgy látták jónak, hiszen Magyarországon nincsenek veszélyben, nem pedig azért, mert ott is szokásukhoz híven viselkednek.

Hát tessék, itt van:)

2012. szept. 27. 09:27
 8/13 A kérdező kommentje:

Zoli te miről beszélsz?

Van egy kérdés, amiben a kérdezőt elrettentette, hogy milyen magas a romák aránya.

Nem az zavarja, h suliba járnak, hanem, h már fele-fele az arány, mert azt jelenti, h a jövőben többen lesznek, mint mi.

Aztán jöttél, hogy a Jobbikosok miért állítják, hogy nem járnak iskolába.

Erre le lett írva, hogy attól, hogy a névsorban a neve meg be van íratva az még nem azt jelenti, h tanul meg be is jár órára.

Most mit nem értesz ezen?

Én meg kiírtam egy kérdést, zavar, h megint arról cikkeznek, hogy a romák már ismét a munka meg az integráció hősei lettek?

2012. szept. 27. 09:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg attól, hogy benne vannak a névsorban, azt jelenti, hogy be is járnak? Szerintem Zolika lehetett az, aki elbliccelte az általános iskolát, ha még a névsort sem ismeri.
2012. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 yossarian44 ***** válasza:

Szélsőjobboldaliak, mi ez a beteges színképelemzési mánia?


Ha valaki bűnöz, akkor börtön, vagy kiutasítás, ha külföldön van. Ha egy csoportból sokan bűnöznek, akkor figyeljen arra a csoportra jobban a rendőrség. Akár etnikai a csoport, akár vallási, akár társadalmi szerveződés.


Az nagyon magasról le van sz.rva, hogy kinek milyen a színe. Köszi a linket, nyilván vannak ilyen marhák Kanadában is, akik színképelemzéssel foglalkoznak társadalmi problémák megértése helyett. És jé, van mellé egy politikus is, aki ezt meglovagolja, döbbenet.

2012. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!