Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nők is kapnak levelet a...

A nők is kapnak levelet a védelmi szolgálatos adatgyűjtés miatt?

Figyelt kérdés

Most olvastam a hírt és hozzá persze millió kommentet, a legtöbbek szerint ez már inkább hadikészültség indukálta dolog, nem is az árvízvédelemről szól, én nem tudom mit gondoljak.

Nők is fognak levelet kapni? Elképzelhető hogy gyermektelen, nem beteg nőket is behívhatnak olyan munkára, amit meg tudnak csinálni? Én pl eüs vagyok, tehát mondjuk eü biztosításra.


2012. szept. 14. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakképzett EÜ-sök mentesülnek, itt van az Index cikke:


[link]

2012. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nők is kapnak, kivéve aki a meghatározottak alapján mentesül.
2012. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen a nők is kapnak. Bár értelme nincs. Akkor se ha árvíz van, akkor se ha háború. Alig vagyok ötven kiló, velem nem sokra mennének a homokzsákpakolásnál. Háborúban meg főleg, mikor egy airsoft fegyvert sem bírok sokáig tartani, egy igazit azt meg főleg, pláne egy puskát.


Persze ilyen dolgok mennének, hogy segíteni a kitelepítetteknek a szálláson, meg ilyesmi, de amennyi nő van nem hiszem, hogy mindenkire szükség lenne.


A másik, hogy az országgyűlési képviselők, az EP-képviselők, a település jegyzője, a bíró és az ügyész nem kötelezhető polgári védelemre. Miért is? Talán ők nem felnőttek ugyan úgy, mint más? Vagy gyengébbek, mint egy 18 éves lány?

2012. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!