Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől is vannak itt a gondok?

Mitől is vannak itt a gondok?

Figyelt kérdés

Amiket most leírok pártfüggetlenül teszem, egyik pártnak sem vagyok szimpatizánsa, csak azt nézem amit tesznek.

Sok emebr észre sem vette, hogy bármilyen oknál fogva , úgy átverték ezt a népet, ahogyan csak lehetett.

Valaki is vissz aemlékszik 2006-ban kezdődtek a gondok. Ugye olyan szlogenek, ,, dübörög a gazdaság,, ,, ezt elkúrtuk,, nem csinltunk semmit sem. De szerintem sok ember fejében a dübörög a gazdaság maradt meg. Majd erre lépve a bankok a szuper profit érdekében, ontották a hitelt. A bérek , direkt nyomottak volta. Tudok elyan céget amely ide jöttekor, már akkor a havi 1000 eurós pénzt adta volna. Az akkori kormány, ezt szépen le ís húzta, ennek ötödére.Majd ugye az emberek , mentek a hitelintézetekbe. Volt aki azért mert nagyon szüksége volt, és volt aki csupán mert.Majd jött a válságnak nevezett dolog. Amikor ugye mindenki tudja mi is lett a hitelekkel. Ez , egyértelmúen kihat a családok életére. Sajnos ez egy folyamat, ami ennek is része. Meg nézném, ma jelenleg mennyi a válás a föl vett hitelek visszafizetésének nehézsége miatt. Ha azt mondom , szerintem 50% , akkor lehet, hogy nem is túloztam.

Tulajdonképp ennek az országnak nincs önnálló éeltvitele.

Bármelyik országot is megnézzük, mindenütt van egy nemzeti kultúra, egy életvitel szisztéma, stb. Itt akárki hibáztatása nélkül is el lehet mondani, hogy a vezetőink felelőtlensége miatt, családok mennek tönkre.

Csak annyit említek meg, hogy egy belga 200 000 euró hitelt vesz fö, ez egy gyári munkás. Tudja, hogy vissza is fogja fizetni.Ugyan is ha munkanélküli lenne , akkor is ki tudja fizetni a hitel törlesztőt, de még föntis tudja tartani. ez nem a fejlett gazdaságon múlik, politikai szándék.


2012. szept. 11. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Kisse elnezted a kategoriat... Szerintem!
2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem politika, de szerintem sok köze van a mai állapotokhoz, de az emebrek mivel részese a folyamatnak ,ezért észre sem veszik. Politizálni nem szoktam.

Gondolj bele, mi is lenne ha ma nem lenne ennyi munkanélküli, kevés jövedelem, sok hitel mellett. Akkor is lennének válások. De , javarészt szerintem kevesebb.

De szerintem egyértelműen leírtam. Mi , lenne ha nem kellene rettegnie sok embernek, hogy mi lessz ha elveszíti a minimálbéres fizetését, hogy tudja fizetni a hitelét.

2012. szept. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!