Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok hogy tudnák...

12 éves vagyok hogy tudnák pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A szüleim nem adnak.Ilyen szóró lap osztásra gondoltam meg CSAK azt HOL? HOL jelentkezek rá? Kisebb munkákra gondolok....

2012. szept. 11. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
legálisan nem tudsz sehol sem dolgozni, mert az törvénytelen. azt hiszem 16 a korhatár, de ha tévedek is, biztos, hogy nem 12. max annyit tudok elképzelni, hogy lemész a szomszéd öregeknek boltba vagy ilyesmi, és ad párszáz forintot. vagy hogy lenyírod a füvüket. vagy ilyesmi. de mire kell neked 12 évesen pénz?
2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne az interneten keress ilyet mert, múltkor találtam egy olyat ami éjszakára 10 évestől keresett embert, szóval elég gyanúsak...Menj be egy céghez ilyennel...13/F
2012. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Küldd el apád dolgozni.
2012. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha értesz a kézműves dolgokhoz, akkor árulhatod a saját termékeidet a Meska kézműves oldalon. Bár, azt hiszem, ez is tizennyolc éven felülieknek szól.
2012. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!