Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek közeledik egy 3....

Gauldoth kérdése:

Szerintetek közeledik egy 3. világháború? Ha igen, kik között indul el és miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:59
1 2
 1/16 asmosys ***** válasza:
69%

Lesz. Azok közt, akik ezt kérdezik minden percben, és azok közt, akik már kezdik unni.

Mert megérdemelnétek.

2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vadkan01 ***** válasza:
Lesz a kelet és nyugat között de több ország még nem tudja hogy melyik oldallal kéne szövetkeznie
2012. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem maradnánk ki belőle. Hála nem volt, mindegy kivel szövetkeztünk. Szerintem kapitalizmus és globalizmus bukása indítja el. Eu kis országokat leszívja, bezáratták a cukorgyárakat, tönkretették a mezőgazdaságot, azért, hogy francia gazdák kapjanak támogatást. Itt vannak a lehetőségek, normális föld és munkaerő, csak pénz nélkül nem megy senki. Rossz a rendszer. Nagy a kontraszt. Körbetartozás van. Kína csóró, de van tartaléka, emberek ott nem hitelből élnek, szorgalmasak, fegyelmezettek és intelligensebbek, mert élet rákényszeríti őket, míg egy amerikai bazinagy terepjáróval megy, pöfögtet, telefonálni hitelből telefonál, behisztizik, ha nem márkás dolgai vannak, sík hülyék. Usa fizetésképtelen lesz, Kína felvásárol, előbb utóbb Usának sem lesz nyerő végre a pénz dolog, saját csabdájába esik a bankrendszerével, ígéreteivel. Elég, ha ez a két ország szembenéz.
2012. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az oroszok bepipulnak Amerikára és mindkettő lebasz a másiknak egy atombombát és mind meghalunk:D

Egyébként szerintem lesz ,biztos,hogy lesz III.világháború és talán nem sokkal utána egy IV. háború is lesz, olyan 20-30 évvel utána.

2012. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. ez csak megérzés, vagy ki is tudnád fejteni?
2012. aug. 28. 20:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Édesvíz az háború elhúzódásával, új értékek kialakulásával lesz, de nem amiatt indul el. Kell valami ...izmus, ami galibát tud okozni. Kummuni...náci.., most global és kapi van, majd születik megint valami, mondjuk Antiizmus. (Nem tudom, hogy van ilyen, lehet, hogy én találtam fel elsőként :))
2012. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem közeledik se 3. világháború, se idegen faj az űrből, se hatalmas aszteroida vagy 10. bolygó, ami elpusztítja a Földet, és a végítélet sem mostanában lesz. A helyzet az, hogy az összes ilyen reménykedőnek csalódnia kell, mert az élet többé-kevésbé még évtizedekig olyan marad a világon, és Magyarországon is, mint most. Tudom, hogy milyen nehéz szembenéznetek ezzel, de próbáljátok meg.
2012. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ejj, de bírom, amikor valaki beolt egy hülyeséggel...


Azért mert a 3. világháboró esélyeiről beszélünk, nem biztos, hogy mindenféle világkatasztrófát hiszünk (pláne nem várunk)


Amúgy meg szerinted nem lesz egyik sem. Spec. ufo-ban nem hiszek, hogy jártak itt a többiről meg már kiabálnának a tudósok, ha tudnának, de a 3. világháborúról sokan, köztük komoly szakemberek hiszik, hogy lesz, a kérdés, hogy mikor.

2012. aug. 28. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Háborúk mindig is voltak és lesznek, szerintem lehetetlen hogy egyszer csak ne legyen több. És ha a fejlett országok háborúznak, abból nagyon könnyen világháború lehet. Szükségszerűen be fog következni, mikor az adott aktív nemzedék már nem fél annyira a háborútól, mint a mai, azaz néhány évtizeden belül. Az ok bármi lehet, de abból kiindulva, hogy a háborút eddig mindkétszer egy hirtelen, mindenki másnál gyorsabban fejlődő ország robbantotta ki, akit sikerei ellenére nem tudtak eléggé integrálni a világgazdaságba, én a diktatórikus Kínára vagy pedig Oroszországra gondolok. Emellett ott van oknak a vallás és elnyomás, azaz az arabok, és ott van oknak a nemzetiségi ellentét, India és Pakisztán környéke. Igazából ezek közül bárhol lehet háború. És ha lesz, abba beszáll mindenki.

Mi valószínűleg Anglia, Fr. és Németország mellé állunk az USÁval szövetségben, jelenleg a várható nyertesek oldalán. Addig viszont még el kell telnie legalább 20-30 évnek. A mostani politikai elit még erősen háború ellenes. Na ez egy kicsit összevissza lett, és persze az egész csak feltételezés.

2012. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A háborúfélés, és a vallási okok nem igazán okok szerintem, mert a háborút nem a köznép jelenti ki, hanem a vezetők. (szerintem legalábbis)
2012. aug. 28. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!