Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon a skinheadek...

Magyarországon a skinheadek romákon kívül másokat is agyonvernek?

Figyelt kérdés
A négereket és az ázsiakat piszkálják, gúnyolják vagy őket is megtámadják a skinheadek? Egyik haverom skinhead, ő azt mondta hogy az ázsiaiakkal nincsen baja , de a romákat nagyon utálja, csak ő gondolkozik így?

2012. aug. 23. 13:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mi van öcskös?

Melyik pontozott le? Ha lepontoztál akkor fejts ki a véleményed hogy miért! Valós dolgot írtam nem vmi sci fi horror filmből idéztem

2012. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tartok tőlük, mert általában rokonszenvezek velük. Itt elsősorban a romákkal kapcsolatos nézeteink kötnek össze minket velük.
2012. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam senkit se le se fel,de a kérdés még mindig az hogy nálunk bántják-e a fekete/sárga bőrű embereket?Romákon kívül mások nem csalnak, lopnak, késelnek, legalábbis nem hallottam róla.Csak mert van egy pár koreai és kínai barátom és elég jó fejek. Viszont romából tényleg nincs mert több mint a 90% belőlük nem igen barátságosak...
2012. aug. 23. 20:11
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok pesti, de nemrég ott jártam, és a villamoson velem szemben ült egy ázsiai nő. Egy kigyúrt fickó egész úton bámulta, aztán mielőtt leszállt volna, a nő orra alá dugta az öklét, mintha meg akarná ütni.

Nem lett jókedvem tőle.

2012. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

Én azt tapasztaltam hogy nem csak a romákat utálják legalábbis a többség hanem mindenkit aki nem fehér de hát kb az egész társadalom ilyen nem tudják elfogadni ha valaki nem olyan mint ők. bár a skinheadek tudnak jók is lenni mikor megvédenek embereket akiket bántanak de sokszor ok nélkül ők a bántalmazók

Engem nem érdekel sem a bőrszín sem a vallás nem eszerint ítélkezek

2012. aug. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%
Olyan miért félne tőlük, akik semmi bűnt nem követtek el?Ne pár film alapján ítéljétek már meg a Skinheadeket..
2012. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
filmet még nem láttam, csak tapasztalat, egyszer kértek tőlem cigit,nem volt és ezért akartak megverni.
2012. aug. 25. 17:43
 18/24 anonim ***** válasza:
96%

Akkor azok nem igazi skinheadek voltak, hanem pár hülye gyerek, akik leborotválták fejüket, wikipédián olvastak kicsit, és eldöntötték hogy ők a nagy skinheadek..


Az igazi skinheadek nem ilyenek.

2012. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
igen ,mondom ezek nem is hungaristák hanem csak nagynak érzik magukat hogy bandába vannak, néha mennek bunyúba, sör van a kezükbe... -.-'
2012. aug. 26. 11:08
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi. Ezek nem skinheadek, nem hungaristák, hanem divatskinheadek. Ezeket ugyan úgy irtani kell mint a cigányokat, vagy a zsiffineket.
2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!