Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kamaszok! Titeket érdekel a...

Kamaszok! Titeket érdekel a politika?

Figyelt kérdés

Én egyenesen utálom még a tv-t is lekpcsolom inkább csak ne halljam. Mondhatni, hogy magasívből tojok rá. Ez nagy baj? Ilyenkor már kellene h érdekeljen nem????


17F


2012. aug. 14. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Olvastam Adolf Hitler könyvét és tetszett.

Na pont ezért.


15F

2012. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hitlert a nemzetközi zsidó nagytőkések (Rothschild, Rockefeller stb) irányította. És, hogy megérte-e nekik irtani a saját vérüket? Persze, hogy megérte, mivel a háború nekik pénzbevétel.
2012. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Első vagyok:

Pont erről beszéltem,hogy mennyire nevetséges helyzetbe tud kerülni egy kamasz ha elkezd politikázni' és igazából saját véleménye minimális van az adott témában csak azt hordja össze amit a felnőttektől hall.

Az meg már csak másodlagos dolog,hogy tudja-e,hogy miről beszél vagy,hogy esetleg,hogy tisztában van-e azzal,hogy milyen szavakat hord össze...

2012. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek utsó!
2012. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Mi mezőgazdászok vagyunk nagyban 100 hektár felettiek"


100 hektár földetek van és panaszkodsz? Biztos a szüleid állandóan sírnak, de csak az állami meg EU-s pénzekből annyit kaptok, hogy vígan éltek. Tipikus mentalitás, amit a szüleidtől átvettél, sírnak, de azért jól megy a szekér. Szóval inkább ne zsidózzál, mert a sok magyar csóró szemében pont ti vagytok a zsidók, meg kulákok.

2012. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jah, ha ilyen nagy teher nektek 100 hektár föld, adhatnátok belőle nekem is :D
2012. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, amit valaki már írt, hogy fiatalok mind azt mondják, amit a szüleiktől hallanak, és ez nem túl jó. Én nem politizálok, nem is nagyon értek hozzá, nem is nagyon érdekel. Az viszont irritál, mikor egy embert (művészt, közéleti személyiséget), aki egyébként NEM politikus, és a meggyőződését NEM hangoztatja azért utálja valaki, mert nem ért egyet vele. és elég sok ilyennel szembesülök.


19/L

2012. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen erősen jobboldali és nacionalista vagyok. Jellemző a liberálisokra hogy valaki megmerte kritizálni a zsidókat máris jött az össztűz hogy nem ért a politikához. Mert ha valaki nem zsidó vagy nem zsidó párti az nem érthet semmihez csak a kiválasztott nép birtokolja a tudást mindenki más hülye nem igaz?
2012. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18. válaszoló-19:27, totálisan egyetértek!
2012. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%
Ne is érdekeljen titeket a politika! Majd mások elintézik helyettetek is! Ne is foglalkozzatok azzal, hogy melyik politikus/párt mit, miért, hogyan csinál! Az a lényeg, hogy sokan lájkolják a hétvégi bebaszcsizós fotókat a fészen!
2012. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!