Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A híradó arról miért nem...

A híradó arról miért nem számol be, hogy Csatáry Lászlót hamisan vádolták meg?

Figyelt kérdés
Az nagyon nagy hír volt,hogy háborús bűnös és így tovább minden nap beszéltek róla, de miután kiderült,hogy hamisan vádolták meg az már nem is volt a hírekben, a Hír tv-n láttam, de RTL-en pl semmi pedig ott nagy hírértéke volt...szerintem illene közölniük,hogy hamisan vádolták meg...

2012. aug. 13. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Médiatörvény.
2012. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert zsidók jelentették fel, és köztudott, hogy a média az ő kezükben van.
2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kik vádolták hamisan?Akkor is hamis volt a vád mikor a csehek halálra ítélték?
2012. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

az RTL a honlapjuk alapján az egész Csatáry üggyel nem nagyon foglalkozott (ha a honlapjukon keresőbe beírod, hogy Csatáry, akkor egyetlen találatot ad ki).

A köztévés híradó, amelyik jobban követte az egész ügyet, az erről is beszámolt.


Amúgy meg azért pontosítsunk már, mert ez a kérdés így nagyon félrevezető: nem az derült ki, hogy hamisan vádolták a háborús bűnösség miatt. Annyi derült ki, hogy a 41es deportálásokhoz a történész szakértő szerint még nem lehetett köze, mert akkor még nem volt olyan pozícióban.

A lényeges kérdés viszont nem ez, hanem a 44es események amikor már gettóparancsnok volt, és amikor már korábban el is ítélték külföldön.

2012. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem vádolták meg hamisan!
2012. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért azt bemutatta a hírek, hogy hamisan vádolták meg a Heller Ágnest és a többi filozófust sikkasztással? Ez nem hír értékű a média szemében, csak a botrány az.
2012. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha téged autólopással vádoltak, de te gyilkos vagy és kiderül,hogy te nem vagy autótolvaj akkor hamisan vádoltak meg.Ha gyilkossággal vádolnak akkor lesz jogos a vád.


Ebből a szempontból pedig Csatáry ártatlan.Lehet,hogy elkövetett dolgokat, de bizonyítsd be!Aztán lehet vádaskodni.

Az RTL pedig eleinte nem említette Csatáry nevét, tehát ha azt írtad be,hogy Csatáry akkor lehetséges,hogy csak egy találatot adott ki, háborús bűnösként emlegették.3-4 napon át volt róla hír.

Mondanám,hogy ne értsetek félre, de úgy is félreértetek, de én nem Csatáryt védem, hogy ártatlan meg stb...elhiszem,hogy van néhány dolog a rovásán, engem igazából az háborít fel,hogy ezek a náci vadászok azért kapják a pénzüket ,hogy ilyen embereket felkutassanak és csak úgy "Na te háborús bűnös vagy vazzeg mert kegyetlenkedtél a zsidókkal, de nem tudom bebizonyítani,de attól még mész a börtönbe"

Nem ide tartozik már, de ha majd meghalnak a háborús bűnös nácik akkor lemerném fogadni,hogy majd az utódaikon akarnak pénzt bevasalni kártérítés gyanánt....kitelik tőlük.

2012. aug. 14. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezek szerint az újjukból szopják?
2012. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer,hogy mit írtam ,és értelmezd.Ha ez nem megy akkor ne írj.Köszi!
2012. aug. 14. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:

" engem igazából az háborít fel,hogy ezek a náci vadászok azért kapják a pénzüket"


ezt már több helyen hallottam, mint valami magától értetődő, köztudott dolgot, de én ezt még sehol nem láttam alátámasztva.


A Simon Wiesenthal központnak nem a nácivadászat a fő profilja, hanem csomó minden mást is csinál, csak azokról nincs annyi hír itthon (oktatás, kutatás, múzeumok fenntartása, kiállítások szervezése, szociális programok, stb.).

Tehát nem a nácivadászatra vannak fenntartva, nem erre kapják a pénzt.

2012. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!