Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a funny híradó mostanába...

Mi ez a funny híradó mostanában az RTL-en?

Figyelt kérdés

Már régebben észrevettem, (ami eddig nem volt) hogy Antónia és István, valami hihetetlen favicceket süt el a híradó közben.:D De elképesztően sz.rokat. Elkezdik felvezetni a hírt, miközben minden előjel nélkül, egymás felé fordulnak és elkezdenek beszélgetni. Közbe majd megszakadnak a röhögéstől. Néha már nekem kellemetlen.

Netán köze lehet ennek a médiatörvényhez?



2012. febr. 22. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Jesszus Mária... te RTL-t nézel ?!?
2012. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na b+. Te is kivetted a lényeget a kérdésből.:)
2012. febr. 22. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
A retekklub az még van? Már 1 éve nincs tv-m szerencsére.
2012. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a ciki az rtl "híradóban", hanem az is, hogy minden második 'hír" xfaktorosokról szól... Amúgy miért lenne ehhez köze a média törvénynek? Más csatorna nem csinálja ezt (mondjuk a tv2 tényeket nem nézem, róluk azért eltudom képzelni még).
2012. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet mindent/bármit leadni a hírekben, és talán valamivel ki kell tölteni azt az űrt. Lehet ezért vannak a hírekben az x kromoszómások is. Nem-e?
2012. febr. 22. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
:)Ezt már én is észrevettem.Nekem kellemetlen,én kérek elnézést:)Azt is szeretem amikor az igazi hírek helyett bemondják,hogy új pandabocs született üzbegisztánban...Ezekért sem nézem már ott a híradót.
2012. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
eléggé gagyi az rtl híradója.
2012. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van az RTL- nek hiradója? Valami gagyi, bulvár szemét lemegy naponta fél hétkor, az lenne?
2012. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg már boldog vagyok, ha pandabocsokról szólnak az RTL "hírei" és nem VV Pityuról, meg X Faktor Giziről.

Szörnyű a híradójuk. Én is rosszul vagyok, amikor a "magánéletüket" is belekeverik a híradónak nevezett bulvárszörnyűségbe.

2012. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap ezt a jelenséget remekül kiparodizálta BagiNacsa az m1-en. :D A hír az volt, hogy lamantin van a Balatonban. Antónia és István szépen megbeszélték, hogy a Balatonon Antónia régen látott lamantint, de lehet, hogy csak egy kövér NDK-turista volt. Aztán kapták a hírt, hogy mégsincs lamantin a Balantonban, mert elgázolta egy hummer.

Nincs meg jutubon :(

2012. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!