Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszt? Trianon?

Holokauszt? Trianon?

Figyelt kérdés
A kérdésem, csak annyi lenne, hogy ha mi magyarok unhatjuk a zsidók holokausztját, akkor mások is unhatják (vagy akár mi magunk is) Trianont nem? Miért vagyunk ennyire maradiak, hogy még mindig ilyenekkel foglalkozunk? Nem kéne lesz*arni a holokausztot (elegem van belőle nekem is, hogy minden utcasarkon az "emberségből példát" plakátokat látom), és a Trianonozást? Mindegyik több mint 60 éve volt, Trinaon majdnem 100. Ha nem ezekkel foglalkoznánk, lehet hogy valamennyire előre tudnánk haladni, és összetartóbbak lennénk... Az oroszok is siránkozhatnának, hogy mennyi orosz maradt a FÁK-ben, és mennyi területet elvesztettek. Több népnek is volt holokausztja, ők mégsem verik nagy dobra. Nem kéne ezeken túllépnünk? Még 200 év múlva is ezek lesznek a témák?
2012. aug. 2. 21:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
A magyaroknak csak egy kis rétege foglalkozik Trianonnal.
2012. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, de sajnos valóban még 200 év múlva is lesz itt olyan, aki trianonozni fog.
2012. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 medve5 ***** válasza:
78%

Ennyire nem lehettek primitívek!!!!

Tudjátok egyáltalán mi történt Trianonnál?????

Nem kell szélsőségesnek lenni ahhoz,hogy aggódj a magyarságért,Magyarországért!

2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

"Ennyire nem lehettek primitívek!!!!

Tudjátok egyáltalán mi történt Trianonnál?????

Nem kell szélsőségesnek lenni ahhoz,hogy aggódj a magyarságért,Magyarországért!"


Trianon elmúlt, vége, ennyi! Egyébként az elcsatolt területeken már jókora kisebbségben vannak a magyarok.


Ennyi erővel az olaszok is igényt tarthatnának Magyarországra, mivel egykor ez a Római Birodalom része volt...

2012. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Már nekem is tele a zacskóm azzal, hogy akármikor a hírekre kapcsolok, tuti lesz benne holokauszt vagy Trianon.
2012. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%

"Trianon elmúlt, vége, ennyi! Egyébként az elcsatolt területeken már jókora kisebbségben vannak a magyarok."

Majdnem igazad van.De már akkor is kissebbségben voltak mikor elcsatolták a területeket.

2012. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 medve5 ***** válasza:
54%

A holokausztot én is leszarom.

100 év egy embernek hosszú idő,de egy nemzetnek nem sok!!!!

Elvették az ország 2/3-át és titeket ez nem zavar?????

2012. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 medve5 ***** válasza:
Ha ezt magadtól nem érted én nem fogom elmagyarázni!!!
2012. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor ennyi :) Megszoktam már, ez a legjobb érv.
2012. aug. 2. 23:17
 10/24 A kérdező kommentje:
És egyébként nem megmagyarázni kéne, csak arra válaszolni, hogy mivel lesz nekem és a családomnak, valamint az országnak jobb, ha Trianonon siránkozunk... A zsidóknak tudom mivel jobb, kapják az irgalmatlan támogatásokat kárpótlás néven. Ők nyilván a pénzért csinálják a nyavajgást, már rég nem a sajnálat miatt. De nekünk mivel lesz jobb, ha siránkozunk Trianonon? A kérdés továbbra is nyitott...
2012. aug. 2. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!