Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti melyik országban élnétek...

Ti melyik országban élnétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
törökország,németország,oroszország,amerika,lengyelország,ausztria,szlovákia,románia,franciaország,spanyolország,

2012. júl. 31. 21:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ausztria és Németország szimpatikus számomra a mentalitásuk és a precizitás miatt is, azonban a franciákat az elmúlt években egyszerűen megszerettem. Mert mentalitásukban sokkal érettebek, mint a környező népek, elsősorban a demokráciához való hozzáállásukban.


Ja, és a francia minimálbér 525 ezer forintnak megfelelő euró. :D

2012. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
azért hagytam ki mert gondolom mindenki menekülne innen én az első németország már mondtam második amerika
2012. aug. 1. 06:56
 23/30 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért menne oda az ember, ahová a felmenői valók? És finnugor származékok vagyunk? Akkor most mindenki vágyik az Ural lejtőire, meg Szibéria sztyeppéire? Ugyan már... Miért akarna az ember mindenképpen ott élni, ahonnan az ősei elszármaztak?
2012. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ma 08:34


Az emberek nem ott akarnak élni, ahonnét származnak, hanem ott ahol jól meg tudnak élni és el tudják tartani a családjukat. Sajnos ez már Magyarországon igen nehézkesen megy.

2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
azért mert én szeretem németországot és jó hogy onnan szármozom amúgy itt éhen halnák egy éven belül
2012. aug. 2. 07:21
 26/30 anonim ***** válasza:
Torokorszag...kar h a felsorolasodban nincs benne az az orszag amiben elek. Ha tudnek franciaul akkor meg talan Franciaorszag.Nemetorszagban voltam, elmegy....:) Spanyolorszagban nem nagyon van munkalehetoseg, de maga az orszag vonzo szamomra.A tobbi egyaltalan nem izgat.:/
2012. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
törökország pont leg elől van
2012. aug. 11. 08:12
 28/30 anonim ***** válasza:
En is lattam...;) Torokorszagon kivul ertettem, kicsit hulyen fogalmaztam meg a valaszom sztem.:)))
2012. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Amerikában biztos, hogy nem lennék. Ha ott születtem volna, akkor biztos, hogy sok-sok kamasz fiút gyilkolásztam volna le ott.
2014. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Romániát nem ajánlom senkinek sem, mert a pedofilok körében népszerű.
2014. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!