Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti melyik országban élnétek...

Ti melyik országban élnétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
törökország,németország,oroszország,amerika,lengyelország,ausztria,szlovákia,románia,franciaország,spanyolország,

2012. júl. 31. 21:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Én kurv@ jól érzem magam itthon!"


Hát én nem, első adandó alkalommal kiköltözöm Bécsbe! Lásd be, jólétileg már a keleti országok közül is pl. Csehország rég elhúzott mellettünk, demokráciailag és nyugatiasodásilag pedig már mindegyik elhúzott mellettünk Lengyelországot kivéve.


Elég azt megnézni, hogy a mostani romániai választásokkor Orbán hogy nyomatta érzelemre ható szlogenekkel a neki alárendelt pártot és az erdélyi magyarok mégis az RMDSZ-re szavaztak! Mi ez, ha nem biztos jel, hogy már Románia is demokratikusabb és nyugatiasabb nálunk, ahol még mindig az "Éljen Orbán elvtárs, éljen a Párt!" szinten tart az ország nagyrésze.

2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Spanyolország.
2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

A No.1 ország ahová költöznék, Franciaország. Bírom a stílusukat és Európában ők képesek jó filmeket gyártani a hollywoodi dömping áradata ellenére...

A második helyen valami északi ország áll: Norvégia, Svédország, Dánia.

A harmadik lenne Svájc.

Németország az utolsó előtti lenne, szerintem túl neurotikusak.

Az utolsó helyen az USA áll nálam, nem bírnám elviselni a kövér nőiket (voltam már ott és tényleg rohadt sok az elhízott ember), az undorító focijukat és a dodzsem autóversenyüket. Számomra ők a kulturáltság ellenpéldái.

2012. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Antimod ***** válasza:
Ezek közül Ausztriában, valamiért vonz az Alpok.
2012. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Éltem Bécsben 3 évet, nem nagy eresztés.
2012. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ausztria mert ott vannak (nagyon messzi) felmenőim illetve talán Lengyelország mert az szimpatikus, viszont Törökországban van "déli, meleg" tenger.


Szóval e három közt dőlne el, viszont én Magyarországon szeretnék lakni vagy esetleg Horvátországban de semmiképpen sem az akkori "Nagy-Magyarország" határain kívül. Város szerint Fiume, Pag, Győr, Balatonfüred és Rab között választanék.

2012. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ausztriában élnék legszívesebben,ott is fogok majd élni.Messzebbre nem tudnék költözni,nagyon hiányozna a családom és a hazám.De úgylátom innen muszáj lesz elmenni:(

Meg nem olyan nagyok a kultúrális különbségek Magyarországgal,sokszor voltam már Bécsben és én teljesen otthon érzem ott magam.

2012. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Magyarországot miért hagytad ki, hogy azok is válaszolhassanak akik itt?
2012. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
hát ez egy nehéz választás
2012. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én elég jól megvagyok itthon. Ha mindenképpen költöznék, akkor Angliába, mert csak angolul tudok. A felsoroltak közül akkor USA. Ha minden nyelvet ismernék, akkor Németo, mert erős a gazdaságuk, kicsi a munkanélküliség és elég jól megfizetik az embert.
2012. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!