Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az olimpián a magyar csapt...

Ha az olimpián a magyar csapt egy aranyat sem nyer, akkor Orbán Viktornak le kell mondania?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 21:06
 1/10 anonim válasza:
100%
már nyertünk aranyat
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ezt meg honnan vetted?

Mi a francért kell az olimpiát is bele keverni a politikába?Amúgy meg Szilágyi Áron már fél órája nyert egy aranyat.Magyarként erre lennél inkább büszke,és ne a hülyeségeddel traktálj másokat.

Ha nem vagy tisztába a dolgokkal,akkor inkább maradj csendbe.

2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem semmit, csak feltettem a kérdést, hogy ilyen esetben le kell mondani a miniszterlnöknek?

Ez egy kérdés volt!

2012. júl. 29. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Ja, hát számítanak rá szerencsétlenek, hogy ezekkel tömködnék majd be az államkassza lyukait...
2012. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen esetben nem kell lemondania a miniszterelnöknek. Sem az alkotmányban, sem más jogszabályban nem szerepel ilyen kitétel. A miniszterelnöknek nincs személyes felelőssége abban, hogy a sportolóink hogyan szerepelnek az olimpián.
2012. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ember ezt már a kérdés kiírásakor elbaxtad...
2012. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Schmitt Pál mondta azt 2008-ban, hogy a dopping ügyek miatt az akkori MSZP-s sportminiszternek le kellene mondania.


Most ugyan volt magyar doppingbotrány, még az olimpia előtt, de Schmitt már úgyis lemondott, szóval mindegy. :P

2012. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem, nem kell

ilyen esetben neki kell úsznia 200 vegyesen a többi vesztes elnökkel együtt, és ha győz ott akkor nem kell lemondania

2012. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lehet nem vagyok annyira rajongója Vityának, de ad abszurdum miért kellene? Nem, nem kelleNE. Különben is okafogyott kérdés, kiválóan szerepeltünk az Olimpián...
2012. aug. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 aranyat nyertünk, úgyhogy még minimum 8 évet maradhat.
2012. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!