Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szcientoló...

Mi a véleményetek a szcientológusokról?

Figyelt kérdés
Nekem elég elvontnak tűnnek, pénzvadásznak...
2012. júl. 10. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki engedélyezte bejegyezni őket itthon, meg az egész itthoni bagázst a lámpaoszlopokra kéne...


Elmebeteg társaság, olyan szinten kétszínűek és pénzéhesek, hogy az v.mi elképesztő. Jelentős részük van a nemzetközi ember-, fegyver- és drogbizniszben.


Nagyon kell vigyázni velük, mert nagyon rövid idő alatt nagyon belemásznak az életebe, és nehéz megszabadulni tőlük. Meg szeretnek zsarolni.

2012. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagyon kedves ismerősöméket(család)fertőztek meg, de szó szerint.Azóta megromlott a kapcsolatunk,mivel én egyáltalán nem értek egyet az elvükkel,ha már lehet így nevezni.Én is "elnyomó"lettem a szemükben.Na,ezen három hétig röhögtem.
2012. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
be kéne tiltania Orbán Viktornak ezeket a szélhámosokat! menjenek szcientológoskodni amerikába, akinek nem tetsizk jézus!
2012. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer Budapesten a belvárosban kaptak el és nekem sem mondták el, hogy miről van szó, csak hogy ingyenes életteszt vagy ilyesmi és rohadt sokáig ott tartottak, tényleg nagyon erőszakosak voltak, és mindent meg akartak vetetni velem (ufógömböt, könyveket, füzeteket rohadt drágán) meg valami jósmágnessel méregették a rezgéseimet és Gyurcsók style-ban jósolgattak, meg találgattak a magánéletemről, próbáltak kiszedni belőlem mindenfélét (gondolom, hogy van-e olyan gyenge pontom, amire azt tudják mondani, hogy erre tudnak hatásos megoldást)
2012. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Legalizált bűnbanda.
2012. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm ismerőse mesélte: A hölgy talán nyelvtanárként dolgozott a szcientológi melletti nyelviskolában . Eleinte úgy tünt semmi közük egymáshoz . De amikor Németországban betiltották akkor arra kötelezték őket , hogy a saját pénzükön menjenek ki tüntetni a döntés ellen . A hölgy féltve az állását kiment . Azt olvastam Európában Olaszország után itt Magyarországon van a legnagyobb hatalma a szervezetnek.
2012. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen. A TEK ezeket is meglátogathatná igazán.
2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!