Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szcientoló...

Mi a véleményetek a szcientológusokról?

Figyelt kérdés
Nekem elég elvontnak tűnnek, pénzvadásznak...
2012. júl. 10. 18:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
1%

Én bírom őket!


Sokszor beszélgetek szcientológusokkal és nagyon kedves,rendes emberek.

2012. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alieneknek tűntek és erőszakosak voltak, akikkel találkoztam.
2012. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szemét, rosszindulatú, sunyi emberek.
2012. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én a Hitgyülivel látok párhuzamot itthon!
2012. júl. 10. 18:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Magát a szcientológiát a legveszélyesebb szekták közt tartom számon, a tagjait pedig többnyire áldozatnak, a magasabb rangú tagokat pedig bűnözőnek tartom.
2012. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményetek a szcientológusokról?"


Százezer forintért egy mondatban válaszolok.

Fél millióért tőmondatban.

Egy millióért bővített mondatban.

Ha a teljes véleményemre vagy kíváncsi, költözz hozzám és dolgozz nekem ingyen, szakítsd meg a kapcsolatot azzal, aki nem kíváncsi az én véleményemre és a biztonság kedvéért minden vagyonodat hagyd rám. Közben járjál a pénzdíjas tanfolyamaimra, ahol elmesélem, hogyan kell érteni a szavaimat és ha szerencséd van, húsz év után megtudhatod, mire gondoltam...

2012. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fanatikusak.
2012. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

18.22-nél van a tökéletes válasz.


Én mindenkinek csak azt tudom javasolni,hogy ezeket az erőszakos tolvajokat messzire kerülje el.Akit csak tudnak,aki hagyja magát, hülyének nézik rögtön.

2012. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 AdamLeBron ***** válasza:
100%

Engem egyszer Angliában, Birmingham megállított egy csaj az utcán, hogy szeretnék -e egy ilyen "life style" tesztet kitölteni. Nagyon kedves volt a lány, meg mosolygós, minden. Ráértem, nem volt más dolgom, mondom, oké, kitöltöm. A belvárosban egy mozi épületébe kellett (volna) bemenni és hogy oda tartottunk kérdezte, honnan vagyok, mondom Magyarország. Azt mondja, nagyon jó, magyarul is megvan a teszt.


Itt lett gyanús a dolog. Mondom, minek lenne meg egy akármilyen angol cég marketingtesztje magyarul Birminghamben? Kérdeztem, hogy mi ez a cég? És legalább ötször konkrétan rá kellett kérdeznem, hogy kik ők, mire megmondta, hogy Szcientológia.


Akkor ott meg is köszöntem a lehetőséget, nem töltöttem ki semmit.


Maga az a dolog, hogy nem mondják meg konkrétan, hogy miről van szó, mindent elmond róluk. Biztos vagyok benne, hogy már rég elkérték volna a címem, telefonszámom meg más adataimat is, mire megmondják, hogy kik ők.


Ha nem tesznek semmi rosszat, akkor miért kell ennyire titkolódzni?

2012. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
libsibolsi egyház
2012. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!