Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme így az szelektívgyű...

Mi értelme így az szelektívgyűjtő "szigeteknek"?

Figyelt kérdés
Most láttam, hogy azt a zöld, üveggyűjtőt hogy ürítik. Ide jött egy nagy konténeres kocsi, rajta emelővel és fölemelte, majd egyszerűen bele burította a konténerbe. Minden üveg összetört. Így akarják újrahasznosítani? Van ennek egyáltalán valami értelme?
2012. jún. 12. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna.
2012. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy beolvasztják? :)
2012. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kicsit olvass utána az üveg újrahasznosításának. Nézd csak:

[link]

Ha ezt korábban tetted volna meg, megkímélted volna magadat attól, hogy kiírj egy teljesen értelmetlen kérdést.

(annak a piszok üvegnek ugyanis teljesen mindegy, hogy egészben vagy szilánkokra törve olvasztják-e újra)

2012. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már értem, kösz a válaszokat.
2012. jún. 12. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna."


Ha nem szólt volna, akkor nem tudja meg hogy az üveget beolvasztják. Egyébként meg ez nem egy hűde nagy bölcsesség, ez csak információ. Erre van a gyik, hogy ilyen dolgokat megkérdezz.

2012. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az üveget alapból a szabályok szerint úgy kell beledobni a szelektívbe, hogy összetöröd.
2012. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

"Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna."


Ha nem szólt volna, akkor nem tudtuk volna meg hogy még egy árva üveg nem sok, annyit sem dobott bele az üveg újrahasznosítóba, különben tudná, hogy bedobáskor általában összetörnek az üvegek.

2012. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

nemtudom mit élvezek abban hogy a kérdezőt védem :D de:

az üveg csak akkor törik össze, ha kevés üveg van a gyűjtőben, és/vagy durván dobod bele...

2012. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így van. De a kevés üveg az eléggé relatív. Nekem eléggé sokszor törik össze.
2012. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kellett lepontozni, aki védte a kérdezőt. Valóban idióta kérdés, és lehet, hogy még egy üveget sem dobott be, sőt az is lehet, hogy nem is tudta, hogy az üveg kellően nagy hőhatásra megolvad. Ha nem tudta, hát kérdezzen. Ezért van a gyk. Még mindig jobb, mint a "Milyen szaga van egy pulzárnak?" (Természettudományok), meg hasonlóknak. :D
2012. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!