Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik szavazóinak harmada...

CMD kérdése:

A Jobbik szavazóinak harmada tervezi, hogy külföldre költözik. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Csak hogy ne lehessen a hitelességbe belekötni, egyenesen Jobbikos oldalról linkelek:


[link]


Most már nem akarnak elzárkózni a külföldtől, meg jó a szabad munkaerő-áramlás Európán belül akárhova?



2012. máj. 31. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan dolog, hogy hiába híve valaki a közteherviselésnek, nem fog szívesen adót fizetni ha azt látja hogy SP-nek vesznek belőle 150 milliós kecót. Egy fecske nem csinál nyarat. Ha nektek a fidesz kell, hát pukkadjatok meg.
2012. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is már erősen gondolkozok azon hogy kimegyek Angliába a bátyámhoz. Ő tudna nekem ott munkát szerezni illetve el is tudna szállásolni. A szüleim miatt nem mentem eddig mert nem akartam hogy egyedül legyenek meg besegítek a családi kasszába is hogy azért jó legyen. Plusz a barátnőm aki még tanuló. Én már erősen agyalok rajta hogy kimegyek mert akárhogyan is számoltam ha egyedül lennék nem tudnék itt megélni, más munkahely nem nagyon van a képzéseimnek megfelelően. Tanulni tanulhatnék de akkor oda a munkahely mivel 3 műszakban dolgozok. Amint barátnőm befejezi a sulit (OKJ) Megyünk Angliába. Barátnőm jól beszéli az angol nyelvet én is egész jól tudom bátyám tudna kint segíteni nekünk minden megvan már szinte. Sajnos sokan kényszerülnek ki külföldre, mert egyre rosszabb a helyzet alig van pénzük az embereknek, a szomszédunkban élő fiatal házaspár is már ki készül menni külföldre, mert már vergődnek csak, a házuk omladozik nincs pénzük rendbe rakatni 2 autójuk volt egyiket már el is adták mert csak porosodott volna az udvaron meg benzinre is csak annyi telik nekik hogy egy hónapban teletankolják aztán mennek vele addig ameddig lehet. Sajnos itt tartunk már hogy sorban mennek ki külföldre.
2012. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivel jobbikosokról van szó, természetesen a külföld csak és kizárólag az elcsatolt területeket jelentheti, hogy onnan, belülről bomlasztva és térítve politikailag kényszerítsék az ottani vezetőket a területek visszaadására. Így szeretnék újra felépíteni Nagy-Magyarországot!
2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

ma 12:27


Igen, de ehhez Angliába, Svájcba, Németországba kell menni, megfelelő tőkét keresni, hogy "visszaszerezzük trianont".


Amúgy az eu ellenes jobbik, ha kilép az EU-ból Magyarország, nem mehetnek ki dolgozó a hazaszerető fiaink, sőt aki kinn van, annak vissza kell jönnie.

2012. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12:33

Szerintem most rátapintottál a lényegre, hogy miért is akar kilépni a Jobbik az EU-ból. Mert azzal megnehezítené a kivándorlást.

A gond csak az, hogy ha meg idekényszerülünk mindenképpen, akkor itthon meg is kell élnünk. Márpedig egy EU-ból kilépő ország, bárhogy is nézzük, dezertőrként lenne kezelve és ki lenne közösítve, úgy pedig nagyon nehéz jóléti államot építeni, erős gazdasággal.

2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Onnét is szavazhatnak...
2012. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 az EU és az európai érdek szféra teljesen más pl Svájc és Norvégiai is Európai érdekszférába tartozik annak ellenére, hogy közük nincs az EU-hor
2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is Jobbikos vagyok, és nekem is szándékom van utazni. Én tanulni és dolgozni akarok valamerre, Dániával szemezek leginkább. Én nem támogatom az EUról való leválást.

Tapasztalatot akarok szerezni, imádok világot látni, illetve most kéne valami alaptőkét szereznem még, míg ilyen fiatal vagyok.

Örökre nem tudnék lelépni, ennyi kis honvágy él még bennem. Ugyanakkor tudom, hogy itt az átlag fizuból csóróznom kell, és azt nem szeretek.

2012. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!