Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az állam miért támogatja a...

Az állam miért támogatja a nagy vállalatok létrehozásat?

Figyelt kérdés
pl. Airbus, MCdonalds..
2012. máj. 10. 21:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
támogatja: védi, segiti, nem konkrétan pénzre gondoltam, de az állam mindenképpen támogatja, nem értem mért kell ezt kivesézni.. itt a miérten van a hangsúly
2012. máj. 10. 22:43
 12/15 anonim ***** válasza:
A miértre szerintem már kielégítő választ kaptál.
2012. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

"támogatja: védi, segiti, nem konkrétan pénzre gondoltam, de az állam mindenképpen támogatja, nem értem mért kell ezt kivesézni.. itt a miérten van a hangsúly"


Hogy itthon maradjunk: az Audi adja a magyar GDP közel 2%-át. Emellett többtízezer embernek ad közvetlenül vagy közvetve munkát. Ha nem lenne, akkor ezek az emberek nemhogy adót fizetnének és a magas fizetésüket költenék el további adókat fizetve, de segélyeket kellene adni nekik. Lehet az ilyeneket "szemétmultizni", de csak azért, mert nem tud még egymillió embernek munkát adni.

Hasonlóan a MOL, ami a mi nagyvállalatunk (majdnem szó szerint...).

2012. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert az állam ebből elég jól kaszál. Az hogy az állampolgárral mi lesz meg nem érdekli.
2012. máj. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a magyarok sosem lennének képesek ilyesmit létrehozni. Nincs technológia, tudás, semmi. Azért mert a (szélső)jobbik kitalálta, hogy a "magyarkisvállalkozástámogasságkneamúttit", még nem vagyunk képesek ilyesmit gyártani, sőt kárt szenvednénk (MUNKAHELY), ha elmennének. Jó példát mutat a helyzet amikor a SONY becsukta a gyárát és utcára tették a magyarokat. Miért nem tolongtak a dicsőített magyar kisvállalkozók azért, hogy helyettesítsék a SONY-t?
2012. máj. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!