Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólsz ehhez az ítélethez?

Mit szólsz ehhez az ítélethez?

Figyelt kérdés

[link] html


Az önkormányzatoknak mi a fontos? Egy ember érdeke, vagy az egész város érdeke? Hiszen ezzel jó sok bevételtől esik el. Ha pedig máshol is ilyen döntéseket hoznak, akkor lehúzhatják a rolót a vendéglátók, és lemondhatnak a fiatalokról, akik eddig ott nyaraltak. De ez csak az én véleményem.



2012. ápr. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
mindenkinek joga van a lakóövezetben a lakásában aludni, a bulihelyszíneket tegyék máshova vagy zárt helyre.
2012. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogilag már régesrég be kellett volna záratni,amúgy meg csak korlátozták a nyitvatartási idejét.Ha a ti környéteken lenne hasonló,már lázadoznál,hogy a pénz fontosabb mint az emberek nyugalma?
2012. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ítélettel.
2012. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es. Én mélységesen elfogadhatatlannak tartom az ilyen ítéleteket. Mindig is utáltam a halott városokat. Mert szerintem ahol 11 után megáll az élet, az egy halott város. És ha máshol is bevezetik, akkor az egész Balaton halott lesz. De hát majd akkor jönnek a vendéglátósok nyavalyogni az önkormányzatokhoz, hogy adjanak segélyt, persze nem fognak kapni, mert az önkormányzatnak sem lesz bevétele. De csak hajrá, tegyünk tönkre mindent.

Én továbbra is ragaszkodok olyan lakóhelyhez, ahol van élet. De ti tudjátok.

2012. ápr. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!