Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki ez a Puzsér Róbert, miért...

Ki ez a Puzsér Róbert, miért van így felkapva mostanában?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinál azon kívül, hogy a sáros földig aláz másokat! Ma ettől lesz valaki híres?

2012. ápr. 25. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem ismered a múltját, ez a te hibád, buta vagy.
2012. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
nem buta a kérdező, de ő csak ezt látta és kíváncsi volt a múltjára ennyi ezért még nem kell leblamálni ...
2012. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Oké, kissé elragadtattam magam. De ez már a sokadik a kérdés, ahol számon kérik rajta, hogy ki ő és milyen alapon pofázik. Én régóta ismerem ezt a Puzsér gyereket, és tényleg sok elismerésre méltó dolgot tett az évek során. Aki csak a mostani TV műsorból ismerte meg, az inkább tanúsítson önmérsékletet...
2012. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy idióta gyökér aki egy Batman-es számítógépes játék bemutatót nem tudott megkülönböztetni egy filmbemutatótól. Mindezt élőben, egy reggeli műsorban (asszem talán a Mokkában)


http://www.youtube.com/watch?v=2N90LQIKy8E


A lejátszott bemutató a Batman - Arkham Asylum című játék. A bemutató végén látszódna is az arkham asylum jelzés, de ezt pont levágták.

2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
18%

és az összes idióta gyökér csak ennyit tud felhozni ellene:

1. A hüje állatja aszitte a batman játékra, hogy egy film előzetese. dögöljön meg.

2. ki ez a puzsér?


sok embernek szúrja a szemét, hogy értelmes, és ellene megy a mindenhonnan ömlő gagyinak, szemétnek, híg fosnak, ami a lakosság nagy részének az agyát már átmosta, és gagyivá, szemétté, híg fossá alakította.

2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Egy tehetségtelen ripacs, egy idióta ingyenélő f@.z.

Annak a "mindenhonnan ömlő gagyinak, szemétnek, híg fosnak, ami a lakosság nagy részének az agyát már átmosta, és gagyivá, szemétté, híg fossá alakította", pont hogy nem ellene megy, hanem ő is szerves része.

2014. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az szúrja a szemem, hogy felkészületlenül adja elő magát. zenében olyan dolgokat mondott, hogy fogtam a fejem. nem az ízlésre gondolok, de hogy nem tud térben-időben elhelyezni kritizált bandákat meg albumokat, az gáz.
2019. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

"

és az összes idióta gyökér csak ennyit tud felhozni ellene:


1. A hüje állatja aszitte a batman játékra, hogy egy film előzetese."


Hát ez egy igen komoly érv, ha egyszer valakinek ez a foglalkozása. ha én kevernék így össze valamit a munkahelyemen, nem köszönnék meg.

2019. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!