Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért növekszik az antiszemiti...

Miért növekszik az antiszemitizmus Európában?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerült még kiirtani a tudatlanságot az emberekből? Viszont hallottam, hogy Kertész kötelező olvasmány lesz a középiskolákban, ez már azért haladás.
2012. ápr. 6. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

Babilónia, Egyiptom, Római Birodalom. Ezeken a területeken idővel rendre kialakult a zsidógyűlölet, azt lehetett szedni a sátorfát.

Vajon tényleg csak az volt az egyetlen bűnük,hogy nagy volt az orruk?

2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert a hozzáállásukkal is baj van. Nem kell messzire menni, csak az épÍtőiparban kell megkérdezni pár embert. Rájuk jellemző, hogy nem fizetnek ki senkit, a félbehagyott házak, mert nekik nem éri már meg és még sorolhatnám. Nincs emberi rálátásuk a dolgokra, csak a hasznot lesik.
2012. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

"Ha a helyében lennél nem utálnád a magyarokat?"


És ezek után nem találod furcsának, hogy Németországot választotta új hazájának? Őket nem utálja?

(Nem mintha utálnia kellene, nem hiszek a kollektív bűnösségben, legyen szó németről, oroszról, magyarról vagy zsidóról.)

2012. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

"Mert a hozzáállásukkal is baj van. Nem kell messzire menni, csak az épÍtőiparban kell megkérdezni pár embert. Rájuk jellemző, hogy nem fizetnek ki senkit,"


Magyar származású, feketén dolgoztató, kopasz bmw-s rabszolgamesterek sem valami megbízhatóak fizetés terén, de ez még nem elég ok arra, hogy gyűlöljem magamat vagy a többi magyar embert.

2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
azt kellene végre megérteni, hogy az embereknek nem azokkal a zsidókkal van bajuk, akik eljárnak a zsinagógába meg megtartják a hagyományiakat, és élik a kis életüket, hanem azokkal akik országokat, embereket, és családokat tesznek tönkre, haszon szerzés céljából...
2012. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
14. Én épÍtőiparról beszéltem, ott kevés a kopasz BMW-s. És én a velük dolgozó vállalkozók véleményét Írtam, akik nem lettek kifizetve.
2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
32%

Én azért meglesném azokat a "köztudottan több a zsidó a pénzvilágban felméréseket", meg a mekkora károkat okoztak a zsidók más embereknek felvetésen is el lehet gondolkodni. Orbán, Schmitt, Gyurcsány, Bokros. Ők nem zsidók mégis jóval nagyobb kárt okoztak eddig, mint hagyni szabadott volna. Tették mindezt úgy, hogy a feladatuk nem ez lett volna, míg a pénzvilágban egymás kizsákmányolása azért megszokott.


Az emberek fiatal koruktól fogva hallják, hogy a zsidók rosszak. Ezután ha bármi olyasmit hallanak ami ezt megerősíti ujjonganak és elkönyvelik, hogy igazuk volt. Azt nem halljuk, hogy a fehéreknek sztereotipizált szokásaik lennének, így nem is tudatosítjuk magunkban azt amikor egy fehér bűnözőről, a kretén Straus Khanról vagy Berluconiról van szó, hogy ők biza nem zsidók de hatalmas nagy köcsögök. Putyin, Bush, Obama ők sem zsidók mégis károkat okoznak. És a sort lehetne fordítani. Gondoljuk végig ki mindenkit tartunk f*szfejnek a világpolitika porondjáról, érdekes lesz az biztos. Aztán ha ezzel megvagyunk és rájövünk, hogy kevés a zsidó jöhet az, hogy a háttérből irányítanak...

2012. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
akiket felsoroltál azok mind csak bábok...:)
2012. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Strauss Kahn zsidó, de ne zavarjon.
2012. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Miért, növekszik?


apró kicsi hangyák vagyunk ... hagyják, hogy dolgozzunk, néha meg ránktaposnak ... mit érjük mi fel ésszel a világ működését ?!!!!!

2012. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!