Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 1989 ben miért nem vizsgálták...

1989 ben miért nem vizsgálták felül trianont?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy például az ukránok ingyen visszadták volna Kárpátalját.és szerintem a helyezet is kedvezö volt, az NSZK hálás volt amiért kiengedtük az NDK s menkülteket. Gorbinak otthon volt elég baja. Bush is szimpatizált velünk. Ti mit gondoltok?

2012. márc. 31. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt érvényben és ma sincs. A párizsi béke van érvényben.
2012. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A párizsi béke a 3,60-as kenyérrel volt igazán finom.


A felülvizsgálatban a magyar politikai erők nem illetékesek, hiszen bármilyen döntésre is jutnak, azt nem tudják érvényesíteni. A nemzetközi hátszél hiányzott mindig is a probléma megoldásához. De egy próbát valóban megért volna. Az elvtársak viszont a hatalom átmentésén fáradoztak akkoriban.

2012. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mikor fogod már fel, hogy a trianoni békeszerződés még 47-ben érvényét vesztette? Kapjál már a fejedhez! Eltelt hetven év vaze!!!
2012. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Lehet itt rugózni azon, hogy formálisan éppen mi van érvényben, de a tény még mindig az, hogy 1920-ban Magyarországot megcsonkították, és ez Trianon néven van a köztudatban. Sajnos 1920-hoz képest semmi se változott, és ez fáj a népnek. Tehát a párizsi békét emlegetni nem több, mint szemforgatás.
2012. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lesz még Moszkva magyar falu! Hányan akarnak most sztetek visszakerülni hozzánk??Ebben a helyzetben?
2012. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Hallottam olyat hogy például az ukránok ingyen visszadták volna Kárpátalját."


Nem. Sose volt ilyen ajánlat. Az egész Kárpátalja visszaszerzése meg alapból irreális, ott mindig is kisebbség volt a magyar, főleg ruszinok lakták, a magyar határ mellett vékony sávban éltek/élnek magyarok.


"az NSZK hálás volt amiért kiengedtük az NDK s menkülteket."


És? Az NSZK nem volt nagyhatalom és volt elég baja neki is.


"Bush is szimpatizált velünk."


Bush-t az érdekelte, hogy ne legyen itt balhé.


Ez egy olyan dinka urban legend, hogy elképesztő. Semmilyen állam nem ajánlotta fel soha a második világháború után a revízió lehetőségét. Ezt elfogadhatod kész ténynek.

2012. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja elfogadni, hogy ez az egész már lefutott? Itt már nem lesz revízió.
2012. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolso: NEM NEM és NEM tudom SOHA elfogadni!!!! és ha egyre kevesebben leszünk akkor is életem végéig reménykedni fogok benne hogy visszatér még Erdély Felvidék Délvidék Kárpátalja!!!!!
2012. ápr. 4. 12:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Helyes, reménykedj!Beszoptuk és kész!2 vh-ba is a fallosz rossz végén álltunk, örülj hogy még vagyunk!
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2vh-ban
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!