Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Oroszország, Ukrajna, F....

Oroszország, Ukrajna, F. oroszország -nak nagy művelhető jó minőségű földjeik vannak (csernobil környékén kívül xd) mennyi embert tudnának ellátni élelemmel ha volnará pénz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:15
 1/7 Cpt.Krisz ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy ha volna rá pénz? Ezek az országok pénzügyileg jóval meghaladják Magyarország készleteit. És honnan veszed, hogy ezekeket a területeket nem művelik meg? Mielőtt hülyeséget kérdeznél inkább járj utánna a dolgoknak...
2012. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Mit értesz az alatt, hogy ha volna rá pénz? Ezek az országok pénzügyileg jóval meghaladják Magyarország készleteit. És honnan veszed, hogy ezekeket a területeket nem művelik meg? Mielőtt hülyeséget kérdeznél inkább járj utánna a dolgoknak..." Mi előtt hülyeséget válaszolsz járj utána!!!!! Ukrajnának biztos nincs annyi pénze hogy a teljes művelhető területeit meg művelje, F.oroszországot nem tudom, de Oroszo.-nak sincs annyi pénze oroszország sokáig be hozatalra szorúlt élelmiszerekből mert nem voltrá pénz hogy mind a 150 millió főt ellássák élelemmel, és hát rengeteg mocsaras terület van azt le kell csapolni szerinted mennyi pénz kéne ehhez te vad állat és lehet hogy Oroszo.-nak van pénze de hogy ennyi azt nem hiszem. Fogadok te még ennyit se tudsz azért írsz ilyen hülyeségeket jobb lett volna ha a kérdésre válaszolsz. PPFFF ENNYI HÜLYÉT
2012. febr. 27. 12:03
 3/7 Cpt.Krisz ***** válasza:
Hát te tényleg hihetetlenül hülye vagy... Na mindegy azért megpróbálok valamennyire válaszolni a kérdésedre. Ukrajnában igenis kihasználják ezeket a földeket, ugyanis Ukrajna az SZU fő mezőgazdasági körzete volt. Oroszország is kihasználja ezeket a földeket azonban ezekből elég kevés van és nem képesek ellátni vele az egész orosz lakosságot, igy oroszországban a mezőgazdasági termékek nagy része import áru. Hameg továbra is merülnek fel kérdéseid akkor egyszerüen keress rá a Wikipédián.
2012. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cpt.Krisz ***** válasza:
Na meg iylen hülyeséget is régen olvastam már, hogy lecsapolni a mocsaras területeket pfff hát ezen behalatam a röhögésen... Szerintem te nem vagy tisztában azzal, hogy miért mocsarasak ott a területek, ugyhogy figyelmedbe ajánlanám a 7. osztályos Földrajz könyvet. És mégegyszer elmondom, hogy nézz utána mielőtt hülyeséget kérdeznél.
2012. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cpt.Krisz ***** válasza:
Ezen is behaltam, hogy nincs elég pénze a mező gazdaságra :DDD Oroszország tőkéje több mint 1 676 milliárd USD. Hidd el ha lehetőségük lenne rá, hogy fejlesszék a mezőgazdaságot megtennék.
2012. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
b+ kia f*szom kérdezte hogy mennyi pénze van Oroszországnak arra válaszolj amit kérdeztem, különben is én ezt olvastam már rég hogy a SZu.-ban sokattermeltek de élelmiszerből behozatalra szorult míg a cári oroszország nagy gabona exportőr volt..... azt mond meg hogy e 3 ország együtt mennyi embert tudnának ellátni élelemmel ha minden erejüket be vetik
2012. febr. 28. 14:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Na meg iylen hülyeséget is régen olvastam már, hogy lecsapolni a mocsaras területeket pfff hát ezen behalatam a röhögésen... Szerintem te nem vagy tisztában azzal, hogy miért mocsarasak ott a területek, ugyhogy figyelmedbe ajánlanám a 7. osztályos Földrajz könyvet. És mégegyszer elmondom, hogy nézz utána mielőtt hülyeséget kérdeznél.

na most ezt találtam de ha találok majd mutatok még hogy a mezőgazdaság miat rengeteg területet tisztítanak meg [link]

2012. febr. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!