Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vasárnap Fideszre vagy LMP-re...

Vasárnap Fideszre vagy LMP-re szavaznál?

Figyelt kérdés
Indokot is kérek!
2009. jún. 5. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen LMP. Csodálkozom azon aki csak hőbörögni tud, aztán esetleg megszavazni ugyanazt ami ellen évek óta hőbörög. De ha jön egy új, akikkel talán valóban más lehet a politika, akkor az se jó és még esélyt se ad nekik. Persze annak, akik 20 éve ott vannak, azoknak jár sokadszorra is az esély. Még akkor is ha bizonyították, hogy van miért hőbörögni ellenük.

Hát ilyen a magyar nép. Nincs ezen mit csodálkozni...


(És félreértés ne essék. Nem tudom milyen lesz az LMP, hiszen még csak most alakultak. De egy esélyt tőlem kapnak. Ha csalódom bennük, akkor legközelebb adom másnak, vagy el se megyek szavazni. Tudom ez már teljesen off, de még az is lehet, hogy végül a jobbikra teszek. Gondban vagyok, mert mindkettőnél ugyanazt érzem, hogy megérdemelnének ők is egy esélyt, azok után, hogy a parlamenti pártok már rengeteg esélyt kaptak. És a jobbiknál talán nem is lenne elveszett szavazat.)

2009. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

LMP - Még újak, de jelen pillanatban nekik értelmes EU programjuk van és arról kampányolnak, plakáton és videón is, nem pedig arról, hogy milyen mocsok a többi.

Fideszre akkor se szavaznék, ha fizetnének érte.


(tudom, nem volt több opció, de a jelenleg parlamentben pöffeszkedő 4 párt előttem leszerepelt, a Jobbik támogatóit is megértem, ők is megérdemlik az esélyt, de mivel 1-re lehet szavazni, és az LMP hozzám valamivel közelebb áll, én őket támogatom inkább)

2009. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
egyértelműen LMP. ha ők nem lennének a lehetőségek közt,inkább nem szavaznék.de így őket választom.
2009. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
szerintem teljesen mind1, egyikkel se lesz jobb a helyzet :/
2009. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen a Fideszre!
2009. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Már szavaztam, de mivel 3. lehetőséget nem írtál, ezért azt írom, hogy egyikre sem! Pontozz le engem is!
2009. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!