Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, lesz...

Mi a véleményetek, lesz államcsőd vagy nem?

Figyelt kérdés
Menekítsük a forint megtakarításainkat vagy már mindegy?
2012. jan. 13. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
reméljük, nem lesz
2012. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze reméljük, de ugyan mit érnek a mi reménykedéseink ebben az országban?! :) Sajnos semmit..
2012. jan. 13. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy államcsőd a Fidesz és Orbán végleges bukását is magával hozná, úgyhogy azért szerintem ezt nem merik meglépni. Orbánnak a hatalom kell, nem az azonnali bukás.
2012. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, ebben van valami!


De most van x összegű megtakarításom a bankban (forintban) és nem tudom, hogy érdemes lenne -e valamire átváltanom vagy hagyjam úgy ahogy van. Sajnos ezt az összeget nem 2 nap alatt gyűjtöttem össze hanem hosszú évek alatt... Teljesen tanácstalan vagyok, sose lehet tudni, hogy mit hoz a holnap, meg persze a nagyszerű kormány. :))

2012. jan. 13. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Orbánnak hatalom kell, nem bukás, csakhát ő jogász, nem közgazdász, nem ért a kormányzáshoz, gazdasághoz, nem méri fel a tetteinek a következményeit, csak a kiskapukat keresi.
2012. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még mindenképpen érdemes kivárni. Akik múlt héten 320 feletti euróárfolyamnál rohantak ész nélkül euróra váltani a pénzüket, nagyot buktak, e héten 307 alatt is megtehették volna. A forint-euró árfolyam most össze-vissza ugrál, rángat, bizonytalan, mit hoz a jövő.


Államcsőd az év első felében semmiképpen nem fenyeget, ezt minden gazdasági elemző egybehangzóan állítja. A nagy kérdés az, hogy mi lesz mondjuk késő nyártól. Hát, nem árt résen lenni, de még várjunk szerintem.

2012. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Államcsőd az év első felében semmiképpen nem fenyeget, ezt minden gazdasági elemző egybehangzóan állítja."


Ezt hol olvastad?

2012. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Vedd ki a pénzed, mert itt nagy balhék lesznek. Először elveszik a családit, a segélyt (ebben nem vagyok jártas szerencsére) aztán a nyugdíjt, és ekkor a megtakarítások mintha nem is lettek volna, megy az államhoz.
2012. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem lesz
2012. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem add ide a pénzed majd én vigyázok rá :) egyébként meg az államcsőd kimondottan jót tenne, ugyanis ez csődeljárás lenne és lehet nekünk is elengednék az adósság egy nagy részét! Ha jön az IMF akkor lassú halál lesz és azt veszed majd észre, h egyszál gatyában virítasz majd a parlament előtt és nem érted mi miért van!
2012. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!