Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szabadkőmű...

Zozi1111 kérdése:

Mi a véleményetek a szabadkőművesekről, és ki lehetnek ők, és mit akarhatnak a világtól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 12:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Na jó, nagyon sok dolgot ki lehet daVincikódolni a Bibliából, most ebbe ne menjünk bele.

Amerikában 1-2 csodabogár miatt nem jelenteném ki, hogy ez általánosan bevett gyakorlat.

2012. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én sem mondom hogy most még az. De létezik és a Biblia szerint igenis eléggé elterjedt lesz. 2000 éve megírta hogy lesz ilyen és ma már van akkor a 2. fele is igaz lesz a jövendölésre hogy mindenkinek ilyen lesz...
2012. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A legtöbb egy sötét (eljövendő) hatalom balekja.


A Biblia nem Isten kinyilatkoztatása, hanem inkább egy megrendezett és megrendezendő "műsor"...


Vannak benne értékek, de a sötétség is nagyon erős benne.


Ha létezik "okkult könyv", hát a Biblia az.


Írom ezt úgy, hogy gyakran olvasom és életemben már sokat foglalkoztam vele.


Én személy szerint jobb szeretem a zsidók által fordított IMIT (múlt század eleji) Bibliát,

számomra becsületesnek és (többnyire) őszintének túnik.


A keresztény bibliafordításokat elég naiv verzióknak tartom.


Valószínűleg létezik világunkban egy sötét "okkultum", akinek, aminek "terve" van a világgal és ezt tűzzel-vassal igyekszik véghez vinni.


Szükséges az értelem eme jelenségek látásához.

2012. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó válaszoló ezek szerint te még nem találkoztál személyesen Jézussal. ha ez így van akkor szerintem beszükült látókörre vall hogy ilyeneket kijelentesz hogy nem Isten kinyilatkoztatása. Nyilván emberek írták le de ami le van irva benne az több mint amit akkor vagy ma bárki is tudna vagy megirhatná vagy ennyire jól kitalálhatná hogy működik minden ami benne van. a tudomány lassan kezdi utolérni a Bibliát és ez ma 2012 ben mondom nem 0 és 200 között amikor íródott...
2012. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
egyébként erről sem én sem a tudomány sem a különféle fordítások nem győzhetnek meg csakis maga Jézus. mindegy hogyan próbálod megmagyarázni az ellenkezőjét. akik megismerték őt azok már nem azzal foglalkoznak hogyan tudnának hibát találni benne vagy összeesküvést hanem azzal hogy hogyan tudnák minnél eredményesebben őt követni. számos történet van a bibliában ha olvasod hogy onnantól vége az emberi okoskodásoknak mihelyst Isten megnyilvánul. mert az egy földöntúli élmény és onnantól eszedbe se jut úgy gondolkodni hogy hazugság hanem inkább azt kérdezed magadtól hogy eddig mit csináltál?
2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!


Gyümölcseikről ismerem meg a "fákat", így tekintek a Bibliára, a kereszténységre, Jézus Krisztusra és a zsidóságra.


Úgy vélem, a "kinyilatkoztatással" egy sötét kontra-hagyomány, ellen-hagyomány született,

mélységesen erős okkult szövetség-kötéssel

(melyet szükséges időnként megújítani).


Tudom, hogy vannak értékek a Bibliában, (zsidóknak tulajdonított" "ószövetségi" iratokban is,

valamint a (kereszténységnek tulajdonított) "újszövetségi" iratokban is.


Jézusról: rendesen be lett kenve sárral, mire "Krisztus Jézussá" sikerült avanzsálni.


Tudom, hogy te szeretnéd megoldani a saját életedet és ennek reményében "találkoztál" "Jézussal".


Én ezt egy naiv, kívülről másoktól készen kapott álmegoldásnak tartom, (mely leginkább a valóság elkendőzésére szolgál,

viszont ideig-óráig vigaszt nyújthat az "életnek nevezett problémára".


Más: valamikor volt egy csodálatos vallás, mely nyomokban még ma is létezik:

mandeus vallásnak hívják.


Az élő vízzel történő merítkezésben (a jánosi rítus) hisznek,

fehér ruhában jönnek össze, nem törekednek gazdagságra,

igyekeznek tiszták és egyszerűek lenni.


Hejji-től a Fény-Istentől származónak vallják magukat...


Valamikor a Jordán mellett éltek (a Jordán-folyó vizében merítkeztek a tisztulásért)...


A zsidók űzték el őket a Jordán mellől.

2012. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
na erről beszélek csak okoskodsz meg mondod amiket olvastál meg hallottál meg gondolsz. de sajnos Istent nem lehet se megmagyarázni se megcáfolni semmivel okoskodhatsz nyomhatod az okkult mágiás dumákat igen létezik ilyen is létezik szellemidézés jövendőmondás nem mondom hogy nincsenek ilyenek de ahogy ezek is valósak ugyanugy Jézus is valós dolog és ugynugy él mint te vagy én ebben a percben is ezt nem tudom bebizonyítani neked mint ahogy azt se hogy él az üknagypapám. dehogy él hát az képtelenség. dehogynem tegnap találkoztam vele és beszéltem is vele. jolvan barátom neked nincs ki mind a 4 kereked szervusz... (de mivan ha mégis él és ugyanolyan normális vagyok mint te és valóban beszéltem vele??)
2012. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
(persze nem él csak a példa kedvéért hoztam fel :D)
2012. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ennél az idők során minden csak rosszabb lesz!! Sajnos ez a világ már Luciferé! a legtöbb sztár is szabadkőműves beleértve rihannát beyonce-t lady gaga stb.. ezek a zenéikkel torzítják az embereket úgy, hogy semmitsem selytenek.. a szabadkőműveseknek a céljük az új világrend összehozása ami jónaktűnik de nem lesz az! itt egy videó a szabadkőművesekről.. hogy mit hiszel azt tökre rád bízom! http://www.youtube.com/watch?v=iwJX4y4FfFE
2012. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez igen. Isten, okkult mágia vagy mi, meg zsidó uralom. Hát itt minden van csak az nem ami kéne. Nos barátaim szerintem ti mind eltévedtetek remélem egy nap visszataláltok
2013. okt. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!