Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szabadkőmű...

Zozi1111 kérdése:

Mi a véleményetek a szabadkőművesekről, és ki lehetnek ők, és mit akarhatnak a világtól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy érdekszövetség, de semmi különösebb.

Szerintem azért futottak fel annyira az elmúlt években, mert jó a sztori. Egy titkos társaság, aki mindenhol ott van, és mindent irányít végül is.

Azok szűk köre, akik mindent irányítanak, jót röhöghetnek azon, hogy az összeesküvés elméletesek ezt bekajálják, és nem figyelnek oda arra, kik vannak valóban a háttérben.


Szerintem az igazi kérdés, mit akar az IMF meg a többi rohadt bank a világtól, miért taszítják az összes országot adósságba?

2012. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 jimydog ***** válasza:
2012. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Varázsfuvolát, ha érdekelnek a szabadkőművesek. Különösen Taminora figyelj.
2012. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor ők irányítják a háttérből a világ gazdaságát ezek szerint. Szerintem minden téren szeretnék irányítani, ezért okoznak háborús feszültségeket hogy átvegyék a teljes irányítást. Világuralmi törekvések. Javítsatok ki ha tévedek.
2012. jan. 6. 16:31
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
ami most zajlik az azért van hogy a világ kínjukban segítségért kiáltsanak hogy valaki vagy valami oldja meg a problémánkat. ekkor előtűnik egy ember aki megoldást hoz (ami egyébként már ki van találva mivel ezt a próblémát is ők generálták azért hogy lázadás nélkül uralomra törjön) aki egyesíti az egész világot. már rég ki van találva minden minden meg van ehhez a szabadkömüvesek jele a piramis aminek a teteje hiányzik vagy egy szem van helyette na az a szem vagy a teteje az fog hamarosan eljönni vagy bekövetkezni. mit akarnak a világtól? egyeduralmat mindenkit kontorlálni és felügyelni. egy chipet raknak a kézfejedbe a bőröd alá ami olyan lesz mint egy bankártya ott lesz a pénzed. persz ezáltal nyomonkövetnek és mindig tudják hogy ki vagy hol vagy mit veszel éppen. ilyet lehet már kérni amerikába pár éve.. de majd lassan a bankártya és a pénz kikopik csak ezzel lehet fizetni azt majd kötelező is lesz mindenkinek. a folytatást nem folytatom :)
2012. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyom szomorú jövő vár ránk. Sátán hatalomra kerül.

Köszönöm !

2012. jan. 9. 04:30
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Tévedsz. Nem ők irányítják a gazdaságot, és elég messze vannak a sátántól.

Gondolom, az operát nem nézted meg.

2012. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A gazdasági elit, mint például a Rockefellerek szabadkőművesek. A Bilderberg csoport, a szabadkőművesség egyik ága. Így benne vannak a gazdaságba, csak az a baj, hatalommániások a szabadkőművesek (Angliában van a központjuk) egy központi irányítású földet akarnak megvalósítani.
2012. jan. 10. 10:37
 9/20 anonim ***** válasza:

Innen már át is terelődhetünk a zsidó összeesküvés elméletre, aminek sokkal több valóságtartalma van.


Ha csak azt vesszük, hogy ők a "kiválasztott nép", akinek a többieket felsőbbrendűségénél fogva irányítania kell, akkor látszik, hogy van benne valami. Közhely, mindenki tudja, övék a bank, övék Hollywood, övék a média és övék a kultur és színház világ. Szerintem pont emiatt van tolva könyvekben, filmekben ez kőműves baromság, hogy ne vegyük észre mi is van.


Persze ha azt a gondolatsort levezeted, netán ki is mondod, náci vagy. Megjegyzem én nem vagyok. Semminek se vagyok a fanatikusa, de úgy érzem, itt valami bűzlik.


A bőr alatti chipes hülyeséghez annyit, hogy szerintem ez sose fog bekövetkezni. Ez az elmélet mér 20-30 évről származik, el kéne már felejteni.

Amúgy is képzeld el, ha kormány rendeletbe hozná, hogy irány a sebészet, berakják a chipet, hányan mennének el? Senki se akarják, hogy felvágják. Én a jövőt a személyi számítógépben látom. Az okostelefon mindent magába fog sűríteni talán majd egyszer. Nem lesz a bőrünk alatt, de velünk van, és nyomon lehet vele követni bárkit.

2012. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ez nem 20-30 éves elmélet a chip hanem 2000 éve benne van a bibliában és képzeld amerikába már évek óta van olyan ember aki ilyet használ és ez van neki bankkártya helyett
2012. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!