Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg létrejöhet az új...

Tényleg létrejöhet az új magyar nyelvű Szabad Európa Rádió?

Figyelt kérdés

A 168 óra úgy tudja, hogy már szervezik, és sanszos, hogy meglesz. Szerintem a Klubrádió kinyírása után indokolt lenne, mert már csak kormánypárti vagy bulvárrádiók maradtak. De hogy tudna sugározni a SZER? Szalai Annamária biztos nem ad nekik frekvenciát. Újra rövidhullámú rádiókészülékeket kell venni? Vagy csak netes adás lehet? Azt tudom, hogy Fehéroroszország számára van egy műholdas tévéadás, ami a Lukasenkó-rezsim egyoldalú tájékoztatását ellensúlyozza.


[link]


2011. dec. 22. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen. A jelenlegi Magyarországi elnyomás ellen fellépő médiára nagyon nagy szükség van. Mely leközli amit a kormányzati csatornák elhallgatnak.
2011. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

168 óra meg Klubrádió mint "Szabad Európa" rádió :) Ez még történelmi viccnek is mulatságos :D

(Úgymond a komcsik alapítanának egy olyan rádiót, ami a kommunizmus ellen volt...)

2011. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez a komcsizás mulatságos 2011. végén.
2011. dec. 22. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

létre

bár a net korában teljesen fölösleges.

2011. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Klubrádiónak akkor mér nem elég az online rádióadás a net korában???

Amúgy szép lesz az!

2011. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem elég a netes adás, mert sokaknak nincs net (otthon), és ha van is, sok helyzetben nem lehet netezni (pl. autó).
2011. dec. 22. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg ez a komcsizás mulatságos 2011. végén."


Történelem. Lehet, hogy nem ismerős tárgy.

2011. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!